7/24 gün 24 Saat Tuvalet Tıkanıklığı Açma hizmeti veriyoruz. Tuvalet tıkanıklığını kırmadan ve etrafı kirletmeden açıyoruz. Tuvaletiniz taştığında ve geri teptiğinde 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talep edebilirsiniz.  Evde Tuvalet taşması, Klozet Taşması Mutfak veya Lavabo Gideri Taşması olduğunda sorunu gidermek için biraz daha hızlı hareket etmenizde fayda vardır. Özellikle çok katlı apartmanlarda üst katlarda kullanılan atık sular, gider tıkalı olduğu için gitmeyecek ve gideri tıkanmış evin tuvaletinden ve klozetinden taşacaktır. Tuvaletin taşması sonucu oluşan zararın maddi külfeti çoktur. Pis Sular Eşyalara ve ahşap zeminlere zarar vermektedir. Bu yüzden klozetteki su yavaş gittiğinde, tuvalet gideri yavaş ilerlediğinde gider açma makinesi temizletmekte fayda vardır. 

Gider Açma Makinesi ile kırmadan Arıza tespiti yapıyor ve tıkanıklığı açıyoruz.

Teknolojinin gelişmesi hayatın tüm alanlarında olduğu gibi Tesisat ve Tıkanıklık arızalarının giderilmesinde de kolaylık sağlamıştır. Bu yüzden Klozet Tıkanıklığı, Lavabo Tıkanıklığı, Mutfak Gideri Tıkanıklığı, Tuvalet Tıkanıklığı makine ile açılmaktadır. Bazen tıkanıklık olmasa bile genel olarak yapılan kontroller bağlamında pimaş boruların içerisine kamera ile bakma ve boru içerisindeki kırılma ve deformasyonların tespiti yapılmaktadır. 

Gider Açma Makinesi İle Yapılan İşlemler.

Lavabo Tıkanıklığı Açma; Tuvalet Lavabosu yâda, el yıkama lavabosu yada mutfak lavabosunun gideri 50’lik yada 70’lik pimaş boru ile daire gider borusuna bağlıdır. Pimaş borunun 50’lik olmasından dolayı ve bağlandığı noktadaki pimaş çatal borudan dolayı tıkanıklık oluşmaktadır. Bu kısımda oluşan tıkanıklık için her hangi bir kazı ve kırma yapmadan tıkanıklık açılır.

Klozet Tıkanıklığı Açma; Klozette taşma oluyorsa, klozetteki su  gitmiyorsa klozetin giderinde tıkanıklık var demektedir. Bu tıkanıklık klozetin giderinin daire atık su gideri borusuna bağlandığı noktada olabilir. Ancak giriş ve zemin katlarda durum biraz farklıdır. Çünkü binanın, apartmanın yada evin kanalizasyon ana borusu tıkanıklık klozet taşması şeklinde ortaya çıkar. Geri bastığı için kot seviyesi en düşük olan bodrum, zemin ve ya giriş kat dairenin tuvaletinden geri teper.

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma; Banyolarda genel iki gider bulunur, birincisi duşun gideridir, ikincisi ise banyonun zeminde bulunan süzgecin gideridir. Bu iki giderde daire pis su borusuna bağlanır. Banyoda bulunan klozetin gideri ile birleşerek daire atık su gideri borusuna bağlanır.

Mutfak gideri taşması / Süzgeç Taşması / Klozet Taşması / Duş Giderinin Taşması

Bazı dairelerde mutfak, Banyo ve Duş Gideri aynı aynı yerde olabilir. Bu durumda mutfak giderindeki tıkanıklık banyo lavabosundan, klozetteki tıkanıklık duş giderinden taşabilir. Kanal açma ustası tıkanık tespiti yaparken bu durumu göz ardı etmemelidir. Ustalar Kanal açma firma olarak Balkon Gideri, balkon süzgeci, teras gideri, süzgeci, çatı oluklarının tıkanması,  bahçe süzgeci, otopark gideri tıkanıklıklarını robotla açıyoruz. Kırmadan kazı yapmadan tespit yapıyoruz.

 

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim