Kameralı kanal açma fiyatları; 850 TL ile 1750 TL arasında değişir, kameralı kanal açma genel olarak kullanılır ve özelinde içerisinde başka hizmetleri barındırır. Bunun içerisinde; mutfak gideri, mutfak lavabosu, banyo gideri, duş gideri, tuvalet gideri, klozet, balkon gideri, lağım gideri kanalizasyon gideri açmak gibi çalışmalar vardır. Dolayısıyla kameralı kanal açma fiyatları 850 TL ile 1750 TL arasında değişir.

Mutfak gideri tıkanıklığı açma fiyatları; Mutfak gideri, mutfak lavabosu ile daire atık su borusu arasında kalan 50'lik ve 70'lik Pimaş borudur. Mutfak borusundaki tıkanıklığını sebebi yemek atıkları Boru'daki yağlanma ve diğer atıklardır. Mutfak Pimaş Çıkışı tıkanırsa borudan aşağı su gitmez ve ilerlemez. Mutfak lavabosunu açmak için Öncelikle gırtlak boru hareket ettirilir,  gırtlak borunun pimaşa girdiği nokta hareket ettirilir, tıkanan mutfak gideri buna rağmen açılmazsa gider açma makinesi ile açılmalıdır. Mutfak lavabosu açma fiyatları. .... TL ve ....TL arasında değişmektedir. (Tıkanıklık fiyatlarının güncellemesini  zamanında yapamadığınız için tam olarak yazamadık)Mutfak lavabosu tıkanıklık açma fiyatları değişmektedir Çünkü tıkanıklık mutfak lavabosunda olabileceği gibi bina ana giderinde veya apartmana giderinde de olabilir ama giderlerde olan tıkanıklığı açmak için kullanılan makine değişmektedir yapılan hizmet değişmektedir Bu yüzden mutfak gider tıkanıklığına sebep olan tıkanıklığın olduğu noktaya göre mutfak tıkanıklığı fiyatları değişmektedir.

Klozet açma fiyatı; klozet tıkanıklığı tuvalette veya banyoda bulunan klozet ile daire çıkışında bulunan atık su gideri arasındaki pimaşta meydana gelen tıkanıklıktır. Tıkalı klozet açma fiyatları, tıkanıklığın bulunduğu bölgeye göre değişmektedir.  Çünkü tıkanıklık daire içi atık su tesisatında olabileceği gibi yine apartman veya site atıksu kanalizasyon sisteminde de olabilir. Tıkanıklığın alt katlarda olması durumunda yapılan hizmet ve kullanılan makine alet ve edevatlar değiştiği için klozet tıkanıklığı açma fiyatı da değişmektedir.

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları; tuvalet gideri yer tuvaleti veya klozet giderinden başlayarak daire içi atık su tesisatının apartmana giderine bağlandığı noktaya kadar olan Pimaş borulardan oluşur, bu noktada meydana gelen tıkanıklığa tuvalet gideri tıkanıklığı denir. Tuvalet gideri tıkanıklığı açma fiyatları tıkanıklığın daire içerisinde atık su tesisatında olmasına veya diğer yerlerde olmasına göre değişir. Apartmanın kanalizasyon tesisatındaki tıkanıklığı açmak ve bina önündeki logarda oluşan tıkanıklığı açmak için kullanılan malzemeler ve yapılan hizmet değişmektedir.

Banyo gideri tıkanıklığı açma fiyatları; Banyo gideri, banyoda bulunan duş gideri banyo zemininde bulunan Süzgeç ve banyo lavabosu altında bulunan Pimaş giderlerden başlayarak daire çıkışında ama gidere bağlanan Pimaş tesisatının bulunduğu noktaya kadar devam eden Pimaş borulardan oluşur. Daire İçerisi Pimaş boru tesisatında meydana gelen tıkanıklığı açmak ile daire dışında apartman ana giderinde meydana gelen tıkanıklık açmak için kullanılan makine Alet edevat ve aparat ile yapılan hizmet farklı olduğu için banyo gideri fiyatları da değişmektedir. Tıkanan banyo giderini açmak için tıkanık açıcı lavabo aç gibi ürünler kullanılabilir ancak banyo giderinin tıkanıklığı apartman giderinde olabileceğinden dolayı yerinde tespit etmekte fayda vardır.

Balkon gideri tıkanıklığı açma fiyatları; balkon gideri, balkon zemininde bulunan Süzgeç ile apartman bina yüzeyinde dikey olarak İnan Pimaş borulardan başlayıp zeminde bulunan yağmur suyu giderinde veya atık su giderine bağlandığı noktaya kadar devam eder. Balkon gideri tıkanıklığı balkon zemininde bulunan süzgeçten suyun geri gelmesi suyun gitmemesi geri Tepmesi şeklindeki su birikintisi ile anlaşılır. Balkon gideri açma fiyatları genelde sabit olmaktadır çünkü tıkanıklığın olduğu bölge, balkon süzgecinden veya kolon borularında olacağı için genelde sabit olur.

Sonuç olarak gider açma fiyatları tanıklığın bulunduğu ortaya tıkanıklığa sebep olan unsurlara göre değişiklik arz edebilmektedir. Yani acil tıkanıklık, mutfak gideri tıkanıklığı veya klozet tıkanıklığı ile bina apartman kanalizasyon ana tesisatı tıkanıklığı açma hizmetlerinde kullanılan makine alet ile yapılan hizmet farklı olduğu için gider açma fiyatlarını telefonla bizi arayarak fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları nasıl belirlenir, kameralı, cihazla, makineli gider açma fiyatları, tuvalet tıkanıklığı en uygun firma, tuvalet tıkanıklı ücreti en ucuz, uygun fiyatlı tıkanıklık açtırmak, kameralı gider açma fiyatları, kameralı gider açma makinesi fiyatları, İstanbul en uygun, Anadolu yakasında en uygun, Avrupa yakasında en uygun, izmitte en uygun, kocaelinde en uygun tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları

Tıkanıklık Açma Fiyatları En Uygun 0 552 858 60 41


Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim