Su Kaçağı Nasıl Tespit edilir, Su kaçağını kesin çözümü nedir?

Su kaçağı konusu, Tesisat, tadilat tamirat işi yapan firmaların çalışma alanına girmektedir.  Ancak Su kaçağı suyun kaynağında ve çözüm şekline göre kendi içerisinde de uzmanlık alanlarına ayrıldığı için doğru ustayı bulmakta fayda vardır.

Duvardaki Su Kaçağını Bulan Usta; evin duvarlarında temiz su tesisat borularının geçtiği güzergâhlarda bulunan borularda oluşan çatlak ve kırıklardan kaynaklanan su kaçakları için termal kamerası ve kaçak su tespit cihazı olan usta tercih edilmelidir.  Envanterimizde kaçak su tespit cihazları vardır.

Üst Katlardan Akan Suları Tespit Eden usta;

  • üst katlardan akan sular yukarıda belirtildiği gibi temiz su tesisat borularındaki çatlak ve kırıklardan kaynaklanabilir.
  • Tuvalet, mutfak ve banyo gibi daire içerisinde su kullanım alanlarından başlayan pimaş borulardaki kırık, çatlak veya pimaş boruların çıkmasından kaynaklanabilir.
  • Tuvalet, banyo ve mutfak zemininde bulunan fayans ve derzlerin deforme olmasından kaynaklanabilir.

Binanın tabanından zemininden çıkan suları tespit eden usta; bina zemininden çıka sular;

  • Logardan gelen su
  • Drenaj suları
  • Çevre suları
  • Taban suyu
  • Zemin suyu
  • Bina içi tesisat kaçağı

Netice olarak kaçak suların tespiti, nereden geldiği, kaynağını ne olduğu ve çözüm yöntemleri çeşitlilik arz etmektedir. Bu yüzden kaçak su tespiti konusunda alanında uzman olmuş bir ustayıdavet edip, ustanın yaptığı incelemeler neticesinde yolharitası belirlenmelidir.

Kaçak suyu tespit etme ve çözüm süreci ; kameralı tespit, termal kamera, kaçak su tespit cihazı, drenaj ustası, hilti,jcb, exkavetör, kamyon ve çok sayıda alet, cihaz ve makine gerektirdiği için hangisini ne zaman kullanılacağı ve ne kadar kullanılacağı usta tarafından belirlenmelidir.

Su Kaçağı Tesipit İçin Aranacak Telefon Numarası; 0 552 858 60 41

Ustalar; Kaçak su için neresi aranır, su kaçağı tespitini hangi firma yapar, kırmadan kazı yapmadan kaçak su tespiti yapan firma, termal kamerayla kaçak su tespiti yapan firma, cihazla su kaçağı yapan firma, makine ile kaçak su tespiti yapan firma 

Su Kaçağı Tespiti ve Çözümü İçin Çalışmaya Nereden Başlanmalıdır? Tıklayanız...

 

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim