Hotline
0537 940 27 49
Su Basması Çözümleri - Çekvalf Takma - Kameralı Robotla Gider Açma Makine ile Tıkalı Lağım Logar Kanal Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma İşleri Ustası İstanbul

Çekvalf Nereye Takılır? Nasıl Takılır?

Çekvalf  Nereye Takılır? Nasıl Takılır? Çekvalf logara takılır. Logarda binadan gelen gidere de takılır. Belediye hattına giden gidere takılır. Çevkvalf tek yönlü çalışan, karşı yönden akış geldiğinde kapanan bir mekanizmadır. Yani evlerde kullanılan atık sular logara giderken yani dökülürken çevvalfin kapağı açılır ancak yağmur yağdı su baskını oldu ve logar şiştiğinde binaya su girişine izin vermeyen bir mekanizmadır. Su tersten geldiğinde kapağı otomatik olarak kapanır. Kanalizasyon Çek...


Su Basmaması için Ne Yapmak Gerekir

Su Basmaması için Ne Yapmak Gerekir Su baskınları kot seviyesi düşük bina ve evlerin tuvalet ve klozetinden veya mutfak giderinden suyun geri gelmesi şeklinde ortaya çıkar. Bu durumun sebebi yağışlı havalarda yağmur sularının kanalizasyon hatlarını şişirmesinden kaynaklanır. Bina ve evlere kanalizasyon giderlerinin bağlantısı logarlardır. Belediyelerin su ve kanalizasyon idareleri her parsel için bir tane parsel logarını zorunlu kılar. Bunun dışında bir de her blok için her ev için bir logar ...


Geri Tepme Önleyici

Geri Tepme Önleyici      İstanbul’da uzun yıllar çalışan kanalcı ustalarımızın tecrübesi ve teknolojik modern cihazların marifetleri ile  İlçesinde Kanalizasyon hizmeti veriyoruz.  Kanalizasyon Arıza ve Tıkanıklık Açma, Tıkalı Kanal, Pimaş ve Tuvalet Açma Çalışmaları yapıyoruz, Logar Temizleme ve Periyodik Logar Bakımlarını yapıyoruz Tuvalet Taşması, Tuvalet Geri Tepmesi ve Logar Taşmalarına Çözüm Buluyoruz. Lağım Kokusunu Önleme Çalışmaları Yapıyoruz. Lağım Faresi İle Mücadele Ediyoruz. Su K...


logara takılan plastıik

Logar suyu taşmasının ve evi lağım basmasının önlemek için logara takılan pilastiği çekvalf denir. Çekvalf takıldığında binaya ani su girişlerinin önüne geçilmiş olur. ustalar kanalizasyon Çekvalf şeklinde googlede arama yaptığınızda çekvalf ile ilgili yapılmış bir çok çalışmayı göreceksiniz.    


logara takılan plastik

Evleri su basmasını önlemek için bir takım önlemler alınır. bunların en başında çekvalf gelir. çekval taklıdığında apartman bir şekilde koruma altına altına alnımış olur. Çünkü yağmurlu havalarda kanalizasyon hatları su ile dolar, bu sular da kot seviyesi en düşük bina ve evlerin tuvaletinden taşar, tuvalettteki taşmayı önlemek için binan önündeki logar çekvalf takılması yeterlidir.   Kanalizasyon ve Tıkanıklık Açma Hizmetleri      İstanbul’da uzun yıllar çalışan kanalcı ustalarımızın tecr...


Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim