Kırmadan Etrafı Kirletmeden Robotla Gider Tıkanıklığı Açıyoruz. Tuvalet Giderinde oluşan tıkanıklık tuvaletin borusuna her hangi bir cismin kaçması şeklinde olabilir, bu durumda robot makineler ile kanalizasyon borusuna girilerek tıkanıklığı açıyoruz. Tuvalet gideri sürekli tıkanıyorsa bunun sebebi tuvalet gideri borularındaki meyilsizlik, çökme yâda gider borularındaki kırılmalardan kaynaklanabilir. Bu durumda kanalizasyon tesisatının bir bölümüne müdahale ederek yâda tuvalet gideri borularının tamamını değiştirerek sorunu gideriyoruz.           

Gider Açmak; Gider tıkandığında ev içinde banyo, mutfak, tuvalet ve mutfak kullanılmaz hale gelir. Bunun en kısa sürede tıkalı gideri açmak gerekir. Gideri tıkalı olduğu için evde çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi çalışmaz, Banyo ve temizlik yapılamaz.  Bu yüzden kısa sürede tıkanıklığı açacak İşinde uzman bir firma ile iletişime geçilmesi lazım.  Kameralı Gider Açma firması olarak İstanbul Avrupa Yakası, Anadolu Yakası, Kocaeli, Ankara ve İzmir’de tıkalı gider açma işlemi yapıyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma;  Tuvalet tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz  İstanbul, Kocaeli, Ankara, Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ve İzmir’de  tuvalet açan Firmalar olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Kırmadan Giden Açan Firma;  En uygun tuvalet tıkanıklığı açma fiyatı ile Lavabo Tıkanması, Mutfak Gideri tıkanması, klozet tıkanması, lavabo gideri tıkanmasını kırmadan açıyoruz. Balkon süzgeci, verandadaki süzgeç, çatıdaki süzgeç, banyodaki süzgeç yada banyo küvetindeki gideri kanal açma makinesi ile açıyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları; Tuvalet Tıkandığında, tıkalı gideri açtırmak için bir arayış içerisine gireriz. Bu kapsamda; Tıkalı gideri kim açar, gider açıcılar, gider açan firmalar, tesisat tıkanıklığı açan firmalar, tıkanmış tuvaleti açmak, tıkanmış klozeti açmak, tıkanan giderlerin açılması, lavabo tıkanırsa, tıkanan lavabonun açılması için neresi aranır, tıkanan lavabo giderini belediye açar mı, tıkanan gideri açtırmak, tıkanan gideri açan firma telefonu, armut tıkanıklık açma, kadınlar kulübü tuvaletim tıkandı gibi aramalar yapılır. Böyle bir durumda gönül rahatlığı ile firmamız tercih edebilirisiniz.

Klozet Tıkanıklığı Açma; Klozet tıkanıklığı klozetin taşması ile anlaşılır. Klozetteki tıkanıklığı kırmadan tıkanıklık açma makinesi ile açıyoruz.  Klozetteki tıkanıklığın sebebi apartman atık su gideri borusunun tıkanmasından da kaynaklanabilir. Tıkanmanın klozette mi yoksa apartmanın pis su giderinde mi olduğunun tespiti şu şekilde anlaşılabilir. Tıkanıklık eğer zemin ve bodrum katta bulunuyorsa tıkanıklık ana kanalizasyon hattındadır. Eğer tıkanıklık üst katların klozet ve tuvaletinde taşma şeklinde ise tıkanıklık dairenin yani evin pimaşındadır.

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma; Banyo Gideri tıkanıklığının sebebi banyo giderine atılan saç, kıl yada ambalaj atıkları sabun kalıntısı yada sabun köpüğünden kaynaklanır. çünkü  bu malzemeler yapışkandır, bir araya geldiği zaman birleştiği zaman birbirine yapışır ve tıkanıklığa neden olur. Banyo küveti giderindeki tıkanıklıkların sebebi genelde böyledir. Bazen plastik traş bıçakları, yada şampuan plastik parçaları da banyo küvetinin tıkanmasına neden olmaktadır. Bu atıklar saç ve kıllarla birleştiği zaman bir birine yapışır.

Tıkalı Tuvalet Açmak; İstanbul’da, Anadolu Yakası’ında, Avrupa Yakası’nda, Kocaeli’nde, Ankara’da, İzmir’de, Ankara’da, Darıca’da, Gebze’de, Çayırova da Kaynarca’da,  Kurtköy’de, Pendik'te, Kartal’da,  Tuzla’da, Kocaeli'nde, İzmit'te, Gölcük'te, Körfez’de, Maltepe’de, Başıbüyük’de büyükbakkalköy’de, Kayışdağı'nda Alemdağ’da,  alibeyköy’de,  İçerenköy’de,  Ferhatpaşa’da,  Bostancı’da, Göztepe’de, Üsküdar’da, Ataşehir’de, Acıbadem’de,  Çekmeköy’de,  Ömerli’de,  Taşdelen’de,  Yenidoğan’da,  Samandıra’da,  Sarıgazi’de,  Sultanbeyli’de,  Mimar Sinan’da,  Turgut Reis'te, atatürk'te tuvalet gideri açıyoruz.Tıkalı Klozet Açma; Fevzi Çakmak’ta,  Mustafa Kemal’de,  Bahçelievler’de,  Beykoz’da,  Kavacık’ta,  Derince’de,  Sapanca’da,  Sakarya’da,  karamürsel’de, Başiskele’de,   hereke’de Yarımca’da,  Kartepe’de,  Yeşilova’da, , Topselvi’de,  Rahmanlar’da,  Kayışdağı'nda, Bulgurlu’da,  Kuzguncuk’ta,  kısıklı’da,  Kanlıca’da,  Harem’de,  Haydarpaşa’da,  Maslak’ta,  zekeriyaköy’de,  Hasanpaşa’da,  Söğütlüçeşme’de, Atalar’da, Cevizli’de, Soğanlık’ta,  Uğurmumcu’da, Ortaköy’de,  Küçükçekmece’de, Yeşilköy’de, Florya’da, Yakuplu’da, Güneşli’de, kirazlı’da,  Başakşehir’de,  ikitellide İstoç’ta,  Bağcılar’da,  Güngören’de,  Esenler’de  tıkalı kolezet açıyoruz. Tıkalı Gideri Açma; esenşehir’de,  Esenyalı’da,  Güzelyalı’da,  istasyon’da, Bağdat Caddesi'nde, incirli’de,  Gaziosmanpaşa’da,  Sultangazi’de,  Halkalı’da,  Habipler’de,  Kozyatağı'nda Koşuyolu'nda, osmanağa’da, Ayrılık çeşmesi'nde, çiftehavuzlar’da,  Zümrütevler’de,  Küçükyalı daha Aydınlı’da,  Orhanlı’da,  Akfırat’ta,  Tepeören’de, Feyzullahta İdealtepe’de, büyükbakkalköy’de Erenköy’de, , Karamürsel’de, Çengelköy’de Tıkalı Gider Açıyoruz. Tıtkalı Pimaş Açma; fıstıkağacı'nda, Acıbadem’de,  Fikirtepe’de,  feneryolu'nda Kızıltoprak’ta,  caferağada Kadıköy’de,  Söğütlüçeşme’de, zühtüpaşa’da, Göztepe’de,  çiftehavuzlar’da,  Erenköy’de,  şaşkınbakkal’da, Suadiye’de, Kozyatağı'nda Yenisahra’da,  altayçeşmede Alemdağ’da,  acarlar’da,  Polonezköy’de,  Anadolu kavağı'nda Kaynarca’da,  Değirmendere’de,  Anadolu fenerinde, poyrazköy’de, karanfilköy’de,  boyacıköy’de, Bahçeköy’de,  uskumruköy’de,  demirciköy’de,  Kumköy’de,  garipçe’de,  Rumeli fenerinde Yenimahalle’de,  baltalimanı'nda aşiyanda, 19 Mayıs’ta,  Fulya’da,  Mecidiyeköy’de,  Çağlayan’da, Feriköy’de iski kanalizayon açma, Piyalepaşa’da,  Topçular’da,  Demirkapı’da,  Rami’de,  Sağmacılar da Sultançiftliği'nde olduğunu nasıl olduğunu da Başakşehir’de,  Halkalı’da,  Hadımköy’de,  Sefaköy’de,  Küçükçekmece’de,  Beylikdüzü'nden bekirdere’de,  alikahya’da,  uzunçiftlikte emekevlerde Köseköy’de, Küçüksu’da, Karşıyaka’da, Buca’da, Bornovo’da, Konak’da, seferihisar’da Robotla gider açma hizmetlerimiz vardır.

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim