Kameralı Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon hattı tıkandığında ilk belirtisi suyun yavaş gitmesi şeklinde olur, sonrasında ise tuvaletten taşma şeklinde olur. Kanalizasyon Taşması veya Kanalizasyons Tepmesi bina veya daire içerisinde kot seviyesi aşağı düşük olan herhangi bir Süzgeç gider boru varsa öncelikle buralarda olur. Bu durumda tıkanıklığın tespitin doğru yapmak gerekir, ustalaramız yerinde inceleme yaparak kanalizasyon tıkanıklığının nereden kaynaklandığını anlarlar, bina önünde logar olmadığı zaman tıkanıklığın tespitini yapmak içen sadece usta tecrübesi yeterli olmazz ayrıca teknolojik aletlere ihityaç duyulur. Kameralı kanal açma - kameralı kanal arıza tespit cihazlarıyla noktasal tespitler yapılmaktadır, hattın tamamını kazmak veya kırmak yerine tıkanıklığa neden olan bölgede lokal çalışma yapılarak sorun giderilmektedir. 

Lavabo Gideri Tıkandığında Hangi Numara Aranır

  • Lavabo Gideri Tıkanıdığında 0 552 858 60 41 numaralı telefon aranır,
  • Mutfak gideri tıkandığında 0 552 858 60 41 numaralı telefon aranır,
  • Tuvalet tıkandığında 0 552 858 60 41 numaralı telefon aranır,
  • wc gideri tıkandığında 0 552 858 60 41 numaralı telefon aranır,
  •  klozet tıkandığında 0 552 858 60 41 numaralı telefon aranır,

Kanalizasyon kamerası veya kamera ile kanal arıza tespiti neden önemlidir?

Kanalizasyon tesisatı, tuvalet tesisatı, lavabo tesisatı veya mutfak gideri tesisatı Hepsi farklı isimle anılsa da İnşaat terminolojisindeki karşılığı atık su tesisatıdır. Atık su tesisatı binaların evlerin iş yerlerinin iş merkezlerinin su kullanım alanları olan mutfak tuvalet lavabo banyo veya balkondan başlayarak Öncelikle daire içi kanalizasyonu tesisatı, kanalizasyon tesisatı ve İSKİ hattına giden kanalizasyon hattı şeklinde devam eder. Tesisat veya boru hattı bu kadar uzun veya bu kadar karmaşık olmasına rağmen bir tıkanıklık olduğu zaman bir çökme veya bir kırılma olduğu zaman bunun neticesinde ortaya çıkan taşma geri basma ve geri Tepme Sadece çok Seviyesi düşük olan bodrum zemin ve giriş katların tuvalet banyo veya yerdeki süzgeçlerden geri çıkar. Tıkanıklığı açmak için daire veya bina içerisinden gider borularını makine ile açma işlemi yapılır ve gider tıkanıklığı kanalizasyon tesisatının neresinde olursa olsun son bulmuş olur. Tabii bu kolay ve iyi olan kısmıdır. Kanalizasyon tesisatındaki tıkanıklık cihaz veya tıkanıklık açma makinesi ile açılmadığında bir aşama olan müdahale aşamasına geçilmektedir. Işte bu noktada kameralı kanal arıza tespiti ve dedektör ile yer tespiti ön plana çıkmaktadır Çünkü hattın hangi bölgesinde hangi kısımda tıkanıklık varsa tıkanıklığa neden olan cisim kanalizasyon borusunun neresindeyse O kısım tespit edilerek kazı ve kırma işlemi yapılır. Bir nevi endoskopik yöntem ile kanal arıza tespiti yapılır ve giderilir

Burada temel mantık kanalizasyon borularındaki tıkanıklığı veya arızayı giderirken kademe kademe ilerlemek Gerektiği kadar yere müdahale etmek ve kazı ve Kırma işi yapmaktır. Hattın tamamını kazıyarak borulara çıkarmamak veya yanlış yere müdahale etmemek için altyapı sektöründe kullanılan bu teknolojik aletlerden ve cihazlardan faydalanmak gerekmektedir.

Kanal açma cihazlarını arıza tespitinde kullandığımız gibi kanalizasyon borusu döşediğimizde işi teslim etmeesnasında da yine borularını içerisine kamera ile bakarak kayıt yapıyoruz ve müşterilerimize bu şekilde teslim ediyoruz.

 

 

 

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim