Kamera ile Boru Pimaş İçini Görüntüleme, Pimaş borularının içerisini görüntüleme pimaş boru içerisinde suyun akış hızını yavaşlatan sorunları çözüme kavuşturmak için kullanılır. Tuvalet Gideri, Klozet, Mutfak Gideri, Lavabo Gideri, Banyo Gideri ve Duş gideri yavaş aktığında, yavaş ilerlerlediğinde, atık suyun akışını yavaşlatan arıznın tespiti için Kamera kullanılır. Atık Suyun yavaş gitmesinin ve  akışının birçok sebebi olabilir.. özellikle; 

 • Pimaş boru içerisinde yağlanma,
 • Pimaş borularda çökme,
 • Pimaş borunun ezilmesi,
 • Pimaş borunu kırılması,
 • Pimaş boru içerisinde tıkanıklık,
 • Pimaş borularının daralması,
 • Pimaş boruların ezilmesi,
 • Pimaş boruların yerinden çıkması,
 • Pimaş boruların çatlaması,
 • Pimaş borunun delinmesi

Gibi birçok nedeni olabilinir.  Bu sorunların tespiti için pimaş içerisini görüntüleyen kameralar ile çalışma yapıyoruz. Kameralı gider açma makinesiyle atık su tesisatında tıkanıklık neden olan unsur yani arıza tespit edilir. Arıza tespit etmek için veya tıkanıklığı açmak kanal açma makinesi kullanır. Bu sayede kırma ve dökme yapmadan tıkanıklık sorunu giderilmiş olur.

Kameralı Gider Açma İşlemi Nasıl Yapılır

Bina içindeki ve dışındaki atık su gider borularınızın, kamera ile görüntülemesi, boru içerisinde kırık, çatlak boru yerini tespitini yapıyoruz. Son teknolojik kameralarla, boru içerisindeki tıkanmalar veya yeterli verilmeyen meyilsiz pimaşları görüntülüyoruz.  Suyun gitmediği yerler, kamera ile tespit ediyoruz.Kanal görüntüleme kamerası, atık su gider borusu içi görüntüleme ve kayıt seçenekleri sunan firmamız, son sistem teknolojilere sahip cihazlarla çalışarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

DEDEKTÖR CİHAZLA PİMAŞ GÖRÜNTÜLEME

 • Borunun temizlik durumu,
 • Pimaşlardaki problemli alanlar,
 • İnşaat zamanında yapısal hatalar,
 • Pimaşlardaki su kaçakların tespiti gibi durumların tespiti yapılır.

Pimaş borular; çatı giderinde, lavabo giderinde, mutfak lavabosu giderindendi, tuvalet ve klozet giderinde kullanılır. Bu borular 50'lik 70'lik 100 lük 125'lik 150'lik 200'lük şeklinde olur. Giderlerin tıkanması sürekli olan bir şey değildir gidere atılan herhangi bir şey tanıklık neden olsa da cihazla makine ile giderler açılır. Ancak sürekli tıkanıyorsa gider borularında kırıklık çökme veya yağlanma olabilir. Bu tür durumlarda Öncelikle Pimaş borular içerisi kamera ile bakılması, arıza kırıklık ve çökme tespit edilmesi durumunda tamir edilmelidir.

 

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim