Eyvah Lavabom Tıkandı!!! Ne Yapmalıyım?

Lavabo tıkanıklığı Nasıl Anlaşılır.

Bu soruya sadece “Lavaboya döktünüz su gitmiyorsa lavabo tıkanmıştır” şeklinde cevap vermeyeceğiz. Çünkü su dökmediğiniz zaman da lavabodan su geri gelebilir. Bu durumda da lavabo tıkanmıştır. Farkı ise ortak gider tıkandığı için siz su kullanmasanız bile üst katların kullanmış olduğu sular yine sizin lavabo borsundan geri gelir. peki; bu durumda ne yapmak gerekir?

Lavabo tıkandığı zaman bir çok ev hanımı internet üzerinden yada nalburdan lavabo aç tarzı ürünler alır, hatta günümüzde bim’den, şok’tan, a101’den ve koçtaş’tan alma eğilimi biraz artmıştır. Lavabo aç tarzı ürünlerin kullanılmasında ortaya çıkan kazalar oldukça fazla olduğu için biz tıkanmış lavabonun her hangi bir lavabo aç ürünü ile değil de, kameralı kanal açama ve kırmadan lavabo açma ürünleri ile açılmasından yanayız.  Ama yinede lavabo açmak için kullanılan ürünler hakkında internet üzerinden ve gerçek hayattan alıntılar yapmaya çalışacağız.

Ustalar Tesisat Olarak biz diyoruz ki;  Mutfak Tıkanıklığı olsun ve Lavabo tıkanıklığı olsun doğru kullanılmadığı zaman lavabo aç tarzı ürünler ile bu sorunu gidermeye çalıştığınızda tam neticeye ulaşamayabilirsiniz. Aynı bütçeyle bu sorunu kameralı cihazlar ile kırmadan ve etrafı kirletmeden kalıcı olarak çözmekte fayda vardır. Bunun için yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak önce bilgi ve randevu almanız yeterlidir.

Giderleriniz çeşitli katı atıklar nedeniyle tıkanabilir. Bu atıkları ancak kimyasal olarak üretilen lavabo açıcılar ile açılmak istenirse. Peki, en etkili lavabo açıcı hangisi? Lavabo açıcılar genel olarak kimyasal ürünlerden oluşuyor.  Lavabo açıcılar granül, jel ve sıvı formda üretiliyor, İşte lavabonuzu yenileyecek en iyi lavabo açıcı ürünler ile karşınızdayız!

Mr Muscle Jel Lavabo Açıcı 1 Lt

Tıkalı Lavabo giderini açmak için kullanacağınız ürünlerin başında Mr Muscle Jel Lavabo Açıcı gelir. Bu yüzden Tıkanmış evye ve lavabolarınız için en iyi lavabo açıcı markası olan Mr Muscle Jel Lavabo Açıcı 1 Lt'yi tercih edebilirsiniz. Her tür borularda güvenle kullanabileceğiniz ürün, borularınıza zarar vermeden tüm gideri temizliyor ve kötü kokuları gideriyor.

Mr Muscle Jel Lavabo Açıcı 1 Lt Nasıl Kullanılır.

Ürünün 1/3'ünü tıkanmış lavabonuza dökün ve 5 dakika bekletin. Bekleme süresinin sonunda gidere su akıtarak durulayabilirsiniz. Daha inatçı tıkanıklıklar için ürünün yarısını kullanarak 1 gece boyunca bekletebilirsiniz. Her hafta düzenli olarak kullanacağınız lavabo açıcı ile hem sağlık bilgisi sağlayabilir hem kötü kokuları önleyebilirsiniz.

Ustalar Tesisat Olarak biz diyoruz ki;  Mutfak Tıkanıklığı olsun ve Lavabo tıkanıklığı olsun doğru kullanılmadığı zaman lavabo aç tarzı ürünler ile bu sorunu gidermeye çalıştığınızda tam neticeye ulaşamayabilirsiniz. Aynı bütçeyle bu sorunu kameralı cihazlar ile kırmadan ve etrafı kirletmeden kalıcı olarak çözmekte fayda vardır. Bunun için yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak önce bilgi ve randevu almanız yeterlidir.

 

Porçöz Granül Lavabo Açıcı 2x75 Gr

Tıkanmış Banyo ve Mutfak giderini açabileceğiniz bir diğer ürün de Porçöz’dür. Evde kolayca uygulayabileceğiniz Porçöz Granül Lavabo Açıcı 2x75 Gr ile tıkanıklıkları giderme ihtimaliniz vardır. Lavabo açıcıyı uygulamadan önce 2 litre kaynar su hazırlamanız gerekiyor. Granül lavabo açıcıyı tıkanan drenaj ağzına dökün ve hazırlamış olduğunuz kaynar suyu hızlı bir şekilde drenajın içine boşaltın. 1-2 dakika bekleyin ve musluğu açarak soğuk suyun 3 dakika akmasını bekleyin. Kaynar suyu drenaja dökerken çıkan buharı solumamaya özen gösterin.

Ustalar Tesisat Olarak biz diyoruz ki;  Mutfak Tıkanıklığı olsun ve Lavabo tıkanıklığı olsun doğru kullanılmadığı zaman lavabo aç tarzı ürünler ile bu sorunu gidermeye çalıştığınızda tam neticeye ulaşamayabilirsiniz. Aynı bütçeyle bu sorunu kameralı cihazlar ile kırmadan ve etrafı kirletmeden kalıcı olarak çözmekte fayda vardır. Bunun için yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak önce bilgi ve randevu almanız yeterlidir.

Mr Muscle Granül Lavabo Açıcı 2x50 Gr

Mutfak pimaş borularında biriken yağlar zamanla lavabonuzun tıkanmasına yol açabiliyor. En iyi lavabo açıcılar arasında yer alan Mr Muscle’ı  gidere hızlı bir şekilde etki ederek biriken yağı çözüyor. Hızlı ve kolay temizlik sunan ürün borularınıza zarar vermiyor ve her türlü boruda güvenle kullanılabiliyor. Aşırı tıkanan giderler için 1 paket ürün yeterli gelmeyebilir. Bu durumda işlemi 2-3 kez tekrar edebilirsiniz. Lavabo açıcılardan hangini almalıyım?  Sorusun ms muscle diyebiliriz.

Ustalar Tesisat Olarak biz diyoruz ki;  Mutfak Tıkanıklığı olsun ve Lavabo tıkanıklığı olsun doğru kullanılmadığı zaman lavabo aç tarzı ürünler ile bu sorunu gidermeye çalıştığınızda tam neticeye ulaşamayabilirsiniz. Aynı bütçeyle bu sorunu kameralı cihazlar ile kırmadan ve etrafı kirletmeden kalıcı olarak çözmekte fayda vardır. Bunun için yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak önce bilgi ve randevu almanız yeterlidir.

Burda bir kez altını çizmek istiyoruz. bu sayfadaki bilgileri verilen ürünlerin yanlış kullanımından kaynaklı zararlarından dolayı önermiyoruz. Doğru kullanımında ise her hangi bir zararının olup olmayacağı husunda bilgiler ise ürünlerin ambalajları üzerinden ulaşılabilir. ayrıca internet üzerinden bu ürünler ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sgs Fixed Maximum High Wc-Banyo Lavabo Açıcı 200 Gr

''En iyi lavabo açıcı hangisi?'' diye soruyorsanız Sgs Fixed Maximum High Wc-Banyo Lavabo Açıcı 200 Gr tam size göre olabilir. Klozet, mutfak, banyo ve atık gider borularında kullanabileceğiniz ürünün kullanımı da oldukça kolay

 Chemtex Lavabo Açıcı 500 Ml

Chemtex Lavabo Açıcı 500 Ml toz ürünlerdeki gibi zehirli gaz çıkışına neden olmuyor. Konsantre formdaki ürün, oldukça ekonomik. 5 ila 10 gidere kadar rahatlıkla yetiyor.

Plus Proline Dök-Aç Lavabo Banyo Wc Gider Açıcı 500 Gr

Özellikle dış mekânlardaki Wc giderleri; tuvalet kağıdı, izmarit ve bez gibi atıklardan dolayı sıkça tıkanıyor. Plus Proline Dök-Aç Lavabo Banyo Wc Gider Açıcı 500 Gr bu atıkları kimyasal eritme yoluyla açıyor ve borulara zarar vermiyor.

 Domol Sıvı Lavabo Açıcı 1 Lt

Domol Sıvı Lavabo Açıcı 1 Lt lavabolarınızı açarken hijyen de sağlıyor ve kötü kokuları engelliyor. Sıvı formda olan lavabo açıcı 1 Lt'lik ambalajı sayesinde pek çok kez kullanabilmenize imkân sağlıyor

Porçöz Ekstra Güçlü Jel Lavabo Açıcı 1 Lt

Porçöz Ekstra Güçlü Jel Lavabo Açıcı 1 Lt'yi küvet, klozet, evye, banyo ve mutfak lavaboları gibi alanlarda kullanabilirsiniz.

Polisil Biyolojik Gider Temizleyici 500 Ml

Polisil Biyolojik Gider Temizleyici 500 Ml tıkanıklık nedeniyle oluşan kötü kokulara anında etki ederek onları ortadan kaldırıyor. Enzimler ve mikroorganizmalar içeren ürün, ortama hoş bir koku da veriyor.

Ultra Drain Granül Gider Açıcı 100 Gr

En iyi lavabo açılar arasına yer alan Ultra Drain Granül Gider Açıcı 100 Gr ön plana çıkıyor. Sürekli lavabo tıkanıklığı yaşayan kullanıcıların çoğunluğu giderlerinin açıldığını ve sorunun tamamen ortadan kalktığını bildiriyor.

Gojo Profesyonel Lavabo Açıcı 1 Lt

Gojo Profesyonel Lavabo Açıcı 1 Lt ile bu suyu boşaltmanıza gerek kalmadan uygulama yapabilmeniz mümkün. Kaynamış suya da gerek duymayan lavabo açıcının kullanımı oldukça kolay

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim