Bunun için acele etmeniz gerekir. Bodrum veya Zemin katta oturuyorsanız mutfak gideri tıkanması büyük sorun oluşturabilir.  Robotla Mutfak Gideri Açan Firmamızı arayarak en kısa sürede açtırmalısınız.  Bodrum veya zemin katta oturuyorsanız tüm üst katların kullanmış olduğu pis sular evinize girebilir. Çünkü tıkanıklık, bina zemininde bulunan Boru'da meydana gelmiş olabilir. Apartman atık su borusu tıkandığında binada kullanılan atık sular dışarıdaki logara gidemez ve alt katta bulunan dairenin mutfak giderinden, yer tuvaletinden ve klozetten taşar.

Mutfak Pimaş Borusu Tıkandı ? Nasıl Açabilirim.

            Mutfak Giderindeki tıkanıklık mutfak lavabosunun altındaki eviyede bulunuysa bu tıkanıklığı açmak eviyenin altındaki süzgeci sökebilirsiniz. Ayrıca girtlak boru tabir edilen boruyu elinizle hareket ettirirseniz tıkanıklık açılır.

Mutfaktaki PimaşTıkandı Nasıl Açılır.

            Mutfak Gideri tesisatı eviyenin altındaki gırtlak borunun içerisine girdiği 50’lik pimaş borudan başlar ve daire atık su giderine bağlandığı noktaya kadar olan tesisat borularıdır. Mutfak Pimaşındaki tıkanıklık gider açma makinesiyle açılır. Robot ile ucunda sivri uçlar bulunan yay mutfak giderinden içeri salınır, içeride tıkanıklığa neden olan maddeleri parçalayarak tıkanıklığı açar.

Mutfak Pimaşı Kırmadan Açan Tesisatçı

İstanbul ve Kocaeli bölgesinde geniş servis ağımızla “Ustalar Kanal Açma” olarak çalışmalar yapmaktayız. “Kameralı Kanal Açma” ve Robotla Kanal Açma” ile acil tuvalet açma hizmetleri yürütmekteyiz.

Mutfak Gideri Açma Servisi; Üsküdar,  Kadıköy ,  Ümraniye ,  Ataşehir,  Maltepe,  Çekmeköy ,  Kartal,  Tuzla,  Pendik,  Çayırova ,  Darıca,  körfez ,  Gölcük ,  İzmit,  kartepe, Gölcük, Karamürsel,  Gebze ,  Bostancı, Kozyatağı,  Feneryolu,  Göztepe,  Atalar, cevizli,  Yakacık,  Soğanlık,  Uğurmumcu,  Sancaktepe , 

Kırmadan Gider Açan Kameralı; Yenidoğan,  Samandıra,  Sarıgazi ,  Aydınlı,  Akfırat ,  Atalar, cevizli,   Beşiktaş,   Alibeyköy, Ataköy,  Bağlarbaşı, Fatih ,  maslak, Bahçelievler dudulu,  içeren köy ,  incirli,  Kayışdağı, İstinye,  kavacık,  kanlıca,  kozyatağı ,  koşuyolu,  Kurtköy,  kurtuluş ,  mecidiye köy ,  Okmeydanı,

Kameralı Gider Açma:   salacak,  selamsız,  söğütlüçeşme,  suadiye,  süreyyapaşa ,  Teşvikiye,  Zeynep kamil,  Küçükyalı, Altayçeyme, Gülsuyu, Acıbadem, Çengelköy, Atatürk, İnkilap, Tepe Üstü, acıbadem, yeni çamlıca, Kayışdağı, Yeni Sahra, Tarabya, Yeniköy, Kadıköy; Ziverbey, Çatalçeşme, İcadiye, Bulgurlu,

Robotla Tıkanıklık Açma; Sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, aydınevler, Feyzullah, idealtepe, alemdağ, ikitelli, istoç

Kameralı Kanal Açma, Robotla Gider Açma, Cihazla Lavabo Tıkanıklığı Açma, Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma, Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçakları, 

Mutfak Borusu Taştı, Mutfak Taştı,Mutfak Su Bastı, Mutfak Geri Tepti, Mutfak Tıkandı, 
mutfak Taştı mutfak borusu taştı
mutfak gideri taştı mutfak geri tepti
mutfak su bastı, mutfak pimaşı tıkalı
kameralı gider açma robotla gider açma

 


Ustalar Kanal Açma olarak istanbulun ve Kocaelinin bütün bölgelinde robotla tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz

KAMERALI GİDER AÇMA; TIKANIKLIK AÇMA KAMERALI HİZMETLERİMİZ İLE KIRMADAN GİDER AÇIYORUZ.

 

ROBOTLA GİDER AÇMA FİYATLARI: İSTANBUL VE KOCAELİNİN HER BÖLGESİNDE EN UYGUN FİYATLA HİZMET VERMEKTEYİZ.

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim