Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

Mutfak gideri Borusu,  mutfak taşına bağlı eviyede bulunan süzgeçten başlar, daire içerisinde bulunan ana gidere yada kolon borusuna atık suyu Taşıyan bağlantı borusuna kadar devam eder.

Mutfak Gideri Tıkanıklığı Gideri Nasıl Açılır

Mutfak gideri tıkanıklığını açmak için öncelikle eviye altında bulunan ve gırtlak boru biraz hareket ettirilmeli, burada herhangi bir Tıkanma varsa kendiliğinden açılacaktır. Sonrasında gırtlak Borunun bağlandığı mutfak duvarında bulunan 50'lik Pimaş borudan ayrılmalı ve o kısım kontrol edilmeli, Bu kısım temizse tıkanıklık 50'lik Borunun daire borusuna ya da kolon borusuna bağlandığı nokta da olabilir.

Mutfak Pimaşında Tıkanıklık Nasıl Açılır.

Bu durumda bireysel olarak yapılacak bir şey kalmamıştır. Kanal açma ustası talebinde bulunarak mutfak gideri tıkanıklığı açılmalıdır.

Mutfak gideri tıkanıklığını kim açar

Mutfak gideri tıkanıklığını kanal açma ustası açar, tıkanıklık açıcı makine ve cihazlarla kırma yapmadan Etrafı kirletmeden tanıklığı açar

Mutfak gideri sürekli tıkanıyorsa ne yapılmalı bunun kalıcı çözümü nedir?

Mutfak gideri,  mutfak taşına bağlı eviyede bulunan süzgeçten başlar, daire içerisinde bulunan ana gidere yada kolon borusuna atık suyu Taşıyan bağlantı borusuna kadar devam eder. Mutfak giderinin tıkanıklığı gırtlak boru dağ ya da 50'lik Pimaş boruda ise bu tıkanıklık kısa sürede açılır Yüksek ihtimalle de bir daha tıkanıklık olmaz. Bu kısımdan sonra 50'lik Pimaş boru ya da 70'lik Pimaş boru bağlantısı ile daire pis su borusuna bağlanan Pimaş dirsek te tıkanıklık olabilir bu durumda robotla bu tıkanıklık açılır. Bu kısımlar temiz ve tıkanıklık yoksa mutfak giderinin tıkanıklığı kanalizasyon tıkanıklığından kaynaklanabilir.

Mutfak gideri tıkanıklığı zemin kat ve giriş kat olan bir dairede ise bu durum kesinlikle tıkanıklığın bina ana giderim de olduğunu gösterir.

Bu durumda ne yapılabilir

  • Bina ana giderine robotla tıkanık açma ustası vasıtasıyla kameralı cihazla açmaya çalışılır.
  • Eğer bu tıkanıklık açılıp Kısa bir süre sonra tekrarlıyorsa kanalizasyon borularında kırılma çökme vardır. Bina ana giderinde çökme olduğu zaman geri basa zemin katın mutfak giderinden olur, üst katlara çıkmaz. Bu yüzden kanalizasyon arızalarını zemin katlarda ve bodrum katlarda yaşanlar takip eder.
Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açan Firma;

Ustalar kanal açma olarak; Üsküdar Kadıköy Ümraniye Ataşehir Maltepe Çekmeköy Kartal Tuzla Pendik Çayırova Darıca Gebze Bostancı Kozyatağı Feneryolu Göztepe Atalar cevizli Yakacık Soğanlık Uğurmumcu Sancaktepe Yenidoğan Samandıra Sarıgazi Orhanlı Aydınlı Tuzla Akfırat içmeler Tersaneler Atalar cevizli,  Ahırkapı, Akaretler, Beşiktaş,  Alibeyköy, Eyüp, Altunizade, Üsküdar, Anadoluhisarı, Beykoz, Aşiyan,  Beşiktaş, Ataköy, Bakırköy, Ayazağa, Ayrılıkçeşme, Beyoğlu, Bağlarbaşı, Bahariye, Bahçekapı, Bahçeşehir, Başakşehir, Balat, Fatih, Balıklı Zeytinburnu, Baltalimanı, Sarıyer, Bebek, Belgradkapı,  Zeytinburnu, Beşyüzevler,   Bayrampaşa – Gaziosmanpaşa,- Sultangazi, Beyazıt, Beylerbeyi, Üsküdar, Bomonti,   Şişli,  Boyacıköy, Büyüklanga,    Caddebostan,   Kadıköy, Cağaloğlu,        Camlıkahve,  Bahçelievler, Cerrahpaşa, Cevizlibağ,  Cibali, Cihangir, Çağlayan, Kağıthane,  Çamlıca,  Çapa,  Çatalçeşme ,  Çatladıkapı, Çemberlitaş, Çiftehavuzlar,  Çukurbostan, Doğancılar, Dolapdere, Dolmabahçe, dudulu, emirgan, etiler, fener, fikirtepe, Florya, Yeşilköy, Göztepe,  güzelyalı, Haydarpaşa, haznedar, halkalı, içeren köy, incirli, Kabataş,  Karaköy,karanfil köy, kandilli, İstinye, kavacık, Karaköy, kanlıca, kozyatağı, koşuyolu, Kurtköy, kurtuluş, maslak, mecidiye köy,  ok meydanı, rami, Rumeli hisarı,  salacak, selamsız, sirkeci, söğütlüçeşme, suadiye, süreyyapaşa, Teşvikiye, Topağacı, Unkapanı   vezneciler, yel değirmeni, Yenikapı, yıldız. Zeynep kamil, Küçükyalı,çayırova, darica, gebze, izmit, dilovcası, körfez,izmit, başiskele, kartepe, gölcük, derince, kocaeli, adapazarı,  gibi semtlerde çok sayıda çalışma yaptık.

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim