Vidanjör Makineler ile logar çekme işlemi yapıyoruz. Kamyon ve Makinelerin girmediği yerlerde logar temizliğini geleneksel yöntemlerle yapıyoruz. Logar temizliği ile birlikte Logar içerisinde oluşan arıza ve kırıkları tamir ediyoruz. Logar kapağı eskimiş ise yeni nesil kompozit kapak montajı yapıyoruz

Vidanjör Hizmetleri: Tıkalı Gider Açmla işlemleri vidanjör ile açıyoruz, Yıkıyoru. Gideri içerisindeki atıkları temizliyoruz. Logar içerisindeki atıkları alıyoruz. logar bakım tamir onarım tadilatını yapıyoruz. 

Vidanjör Hizmetleri-Vidanjör Hizmeti Veren Firmalar.

İstanbul Anadolu Vidanjör Hizmetleri,  İstanbul Avrupa Yakası Vidanjör Hizmetleri, Arnavutköy  Vidanjör Hizmetleri,  Ataşehir Vidanjör Hizmetleri,  Avcılar Vidanjör Hizmetleri,  Bağcılar Vidanjör Hizmetleri,  Bahçelievler Vidanjör Hizmetleri,  Bakırköy Vidanjör Hizmetleri,  Başakşehir Vidanjör Hizmetleri,  Bayrampaşa Vidanjör Hizmetleri,  Beşiktaş Vidanjör Hizmetleri,  Beylikdüzü Vidanjör Hizmetleri,  Beyoğlu Vidanjör Hizmetleri,  Beykoz Vidanjör Hizmetleri,  Çatalca Vidanjör Hizmetleri,  Çekmeköy Vidanjör Hizmetleri,  Esenler  Vidanjör Hizmetleri,  Esenyurt Vidanjör Hizmetleri,  Eyüp Vidanjör Hizmetleri,  Fatih  Vidanjör Hizmetleri,  Gaziosmanpaşa  Vidanjör Hizmetleri,  Güngören  Vidanjör Hizmetleri,  Kadıköy  Vidanjör Hizmetleri,  Kağıthane  Vidanjör Hizmetleri,  Kartal  Vidanjör Hizmetleri,  Küçükçekmece  Vidanjör Hizmetleri,  Maltepe  Vidanjör Hizmetleri,  Pendik  Vidanjör Hizmetleri,  Sancaktepe Vidanjör Hizmetleri,  Sarıyer Vidanjör Hizmetleri,  Sultanbeyli  Vidanjör Hizmetleri,  Sultangazi Vidanjör Hizmetleri,  Şile Vidanjör Hizmetleri,  Şişli  Vidanjör Hizmetleri,  Tuzla Vidanjör Hizmetleri,  Üsküdar Vidanjör Hizmetleri,  Ümraniye  Vidanjör Hizmetleri,  Zeytinburnu Vidanjör Hizmetleri veriyoruz. l

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim