Lavabo Açıcılar Nasıl Kullanılır.

Lavabo tıkandığında özellikle mutfak lavabosu bir çok kişinin aklından her hangi bir nalburdan, bahasutan, koştaştan, bimden, a101’dan, şoktan, yada her hangi bir marketten lavabo açıcı ürün alarak tıkanıklık sorununu gidermek ister.

Biz bu noktada ustalar kanalizasyon olarak diyoruzki, Lavbao açıcılar doğru kullanılmadığı zaman faydasından çok zararı olur o yüzden lavabo açıcı kullanmak yerine bizleri arayabiliriz, Lavabo açılar ile vakit ve nakit kaybetmeyin arayın bizleri an yakın servsimiz gelsin tıkanıklık sorununu gidersin

0 552 858 60 41 numaralı kanalizasyon tıkanıklık açma telefon numaramızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Günümüzde lavabo açıcılar sıvı ya da jel, granül ve toz olmak üzere üç farklı şekilde üretilmekte ve bu iki ürünün kullanım şekli bazı noktalarda birbirlerinden ayrılmaktadır. Şimdi gelin, bu üç lavabo açıcı çeşidinin nasıl kullanıldığını hep birlikte inceleyelim:

Toz Lavabo Açıcısı Nasıl Kullanılır?

Lavabo açıcıyı kullanmadan önce kaynamış suyun hazır edilmesi gerekmektedir.

Lavabo açıcının kimyasal bir ürün olduğu unutulmamalı ve olası tahrişi önlemek için eldiven giyilmelidir.

Lavabonun giderine, toz halde bulunan lavabo açıcı dökülür.

Gidere dökülen toz lavabo açıcının üzerine, daha önceden hazırlamış olduğumuz kaynar su dökülür.

Lavabo açıcının sıcak suyla buluştuğu sırada, ortaya kötü bir koku ve gazdan meydana gelen bir buhar çıkacaktır. Bu koku ve buhar asla solunmamalıdır.

İşlem sona erdikten ve lavabo açıldıktan sonra bol suyla lavabo yıkanmalıdır.

Sıvı/Jel Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır?

Bu yöntemde toz lavabo açıcının aksine sıcak su hazırlanmasına gerek yoktur.

Sıvı ya da jel lavabo açıcısını, ürününüzün arkasında ya da kullanım kılavuzunda yazan miktar kadar tıkalı alana dökün.

Açılan lavabonuzu bol suyla yıkayın.

Granül Lavabo Açısı Nasıl Kullanılır?

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim