Lavabo Açılar kimyasal olduğu için kullanımına çok dikkat etmek gerekir. Tıkanıklık açmak için kullanılan bu kimyasallar göze ve deriye zarar vermemesi için kutu yada ambalaj üzerinde yazan talimatları dikkatlice okuyunuz. Lavabo Açıcılar bilindiği üzere lavabo tıkanıklığını açmak için kullanılır, ama şöyle bir düşünürsek? Lavabo açma işlemi profesyonel bir işlemdir, bu işlemi yapmak için uygun fiyata tıkanıklık açan firmalardan faydalanmak uygun olmaz mı? Netice de Lavabo giderini açmak için hangi marka olursa olsun satın alınan lavabo açıcısı fiyatının da bir maliyeti olacaktır. Lavabo açıcılar mutfak lavabosunda çok kullanılır bunun sebebi  mutfak giderine giden atık suların yağlı olmasıdır. Yemeklerin yağı mutfak giderinden gönderildiğinde pimaş içerisinde bazı yerlerde birikir ve zamanla pimaş içerisini kapsar. Bu yağlanmayı de kimyasallarla sökmek zordur. Ancak tıkanıklık açma makinesinin yayı ucundaki aparatla darbeli bir şekilde vurması ile bu yağlar sökülür ve uzun süre tıkanıklık sorunu yaşamazsınız.

Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır

Öncelikle Lavabo açıcı kutusu yada paketi üzerindeki açıklamaları iyi okuyunuz. Burada lavabo açıcının nasıl kullanılacağı açık açık yazmaktadır. Ancak genel olarak şu yolu izleyebilirsiniz.

  • Kullanmadan önce önce kimyasal koruyucu eldiven giyilir.
  • Ortamı Havalandırmak için pencereler açılır.
  • Lavabo giderini tamamen kapatacak şekilde toz dökülür.
  • Üzerine Yavaşça sıcak su dökülür.
  • Sonrasında buhar çıkacaktır, bunu havayı solumak için o ortamdan ayrılınız.
  • Bir süre sonra bol su ile durulayın.

Diğer Lavabo Açıcılar;

İnternet üzerinde yapılan sorgulamalarda öne çıkan bazı lavabo açılar;

     Ultradrain Lavabo Açıcı bubble pre Pro marka lavabo açıcısı, destroyer Kostik Lavabo Ve Gider Açıcı, Plus Proline Dök Aç Lavabo Banyo Wc Açıcı, Pratix Banyo ve Lavabo Açıcı, Pratix  Gider Açıcı .., Prox  Lavabo  Banyo Gider açıcı, Handiron 1 kg Taş Harç Kum Beton Eritici Lavabo Açıcı, YDGR Lavabo Açıcı, Klozet Gider Açma, kostik Gider Açıcı, plus proline lavabo açıcı, Targa Kimya Lavabo Açıcı, Zuzu Made Tıkalı lavabo açıcı, Destroyer lavabo açıcı, Polisil Lavabo Açıcı, Rol-ix Dök Aç, De Serra Dök Aç, Cemre dök aç, Porçöz lavabo Açıcı, domol, flink sabuer, Ms mucle, master care klozet açıcı,

Lavabo Açıcı En Uygun fiyata almak için marketlerin aktüel ürünler katalogunu takip etmekte fayda vardır.  Özellikle Migros lavabo Açıcı Fiyatları, BİM-A101-ŞOK-HAKMAR Aktüel Ürünlerin lavabo Açıcıları bir çok kişi tarafından takip edilmektir.

Sodyum Hidroksit,

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim