Hotline
0537 940 27 49
Lavabo Açıcı -Lütfen Dikkat - Kameralı Lavabo Açma - 0 552 858 60 61 - Kameralı Robotla Gider Açma Makine ile Tıkalı Lağım Logar Kanal Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma İşleri Ustası İstanbul

Lavabo Açıcı İle Açılmayan İnatçı Tıkanıklık

Lavabo Açıcı İle Açılmayan Gider Mutfak pimaşı tıkanırsa, Tuvalet gideri tıkanırsa veya klozetten su taşarsa öncelikli olarak aklınıza lavabo açıcı ile tıkanmış giderin açılması gelir. Bunun için de; Lavabo açıcı ile tuvalet gideri açılır mı? Lavabo açıcı klozeti açar mı? Lavabo açıcı lavaboya zarar verir mi? En iyi lavabo açıcı hangisi  Gibi bir takım sorular gelir. Nalburda satılan, markette satılan,  yada bim, a101, şok yada migrosta satılan bir lavabo açıcı aldınız. Lavabo ...


Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır Lavabo Tıkanıklığı gündelik hayatta hemen herkesin başına gelecek bir olaydır yada durumdur. Her olayda olduğu gibi lavabo tıkanıklığında da öncelikle kendi imkanlarımızla açmaya çalışırız. Bunun için öncelikle; Mutfak Lavabosu Tıkandı ise; Eviyenin altındaki boruyu hareket ettiririz. Çünkü bazen eviyenin altındaki gırtlak boruda birikinti olduğu için lavabo içerisinde su gitmez, tıkanıklığın gırtlak borudan mı kaynaklandığı...


Lavabo Açıcılar Nasıl Kullanılır.

Lavabo Açıcılar Nasıl Kullanılır. Lavabo tıkandığında özellikle mutfak lavabosu bir çok kişinin aklından her hangi bir nalburdan, bahasutan, koştaştan, bimden, a101’dan, şoktan, yada her hangi bir marketten lavabo açıcı ürün alarak tıkanıklık sorununu gidermek ister. Biz bu noktada ustalar kanalizasyon olarak diyoruzki, Lavbao açıcılar doğru kullanılmadığı zaman faydasından çok zararı olur o yüzden lavabo açıcı kullanmak yerine bizleri arayabiliriz, Lavabo açılar ile vakit ve nakit kaybetm...


Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır? Çok Önemli Lütfen Okuyunuz.

Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır? Lavabo açıcı ürünlerin nasıl kullanılacağı ilgili bilgiler her ürünün üzerinde bulunan etiketinde yazmaktadır. Ancak biz yine burada kısa değinmek isteriz.  Öncelikle  yanlış kullanılması durumunda oldukça tehlikelidir. Lavabo açıcı ürünlere bir çok market, avm, nalbur ve yapı malzemesi satan işyerinde bulabilirsiniz. Lavabo açıcı çeşitleri nelerdir? Toz lavabo açıcılar Sıvı veya jel lavabo açıcılar Kapsül şeklinde lavabo açıcılar Asit-baz  lavabo...


Önemli - Lavabo Aç Ürünleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eyvah Lavabom Tıkandı!!! Ne Yapmalıyım? Lavabo tıkanıklığı Nasıl Anlaşılır. Bu soruya sadece “Lavaboya döktünüz su gitmiyorsa lavabo tıkanmıştır” şeklinde cevap vermeyeceğiz. Çünkü su dökmediğiniz zaman da lavabodan su geri gelebilir. Bu durumda da lavabo tıkanmıştır. Farkı ise ortak gider tıkandığı için siz su kullanmasanız bile üst katların kullanmış olduğu sular yine sizin lavabo borsundan geri gelir. peki; bu durumda ne yapmak gerekir? Lavabo tıkandığı zaman bir çok ev hanımı intern...


Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim