Tıkanıklık Açma;    Tuvalet Tıkanıklığı-Lavabo Tıkanıklığı-Gider Tıkanıklığı-Lağım Tıkanıklığı-Logar Tıkanıklığı, Kanalizasyon Tıkanıklığı......bu şekilde daha da çoğaltabilirsiniz.  Tıkanıklığı; kanalizasyon borularının içerisine atık su akışını durduran bir cismin kaçması yada atık su tesisatında meydana gelen bir kırılma ve deformasyondan dolayı tesisatın atık suyu şehir kanalizasyon borularına ulaştıramaması şeklinde tanımlayabiliriz.

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım; Tıkanıklık, Kanalizasyon Tesisatının tamamıyla da ilgili olabilir, bir kısmı ile de ilgili olabilir. Ama iki durumda sıkıntı vardır ve sistem çalışmaz. Bu durumda sorunun çözümü için ilgili firmadan yardım alması gerekir. Biz bu yazımızda hangi durumlarda yardım alınır, hangi durumlarda evde pratik çözümler ile sorun giderilebilir ve yine her hangi bir firmadan yardım alınacaksa sorunun ne olduğunu doğru anlatabilme noktasında bilgilendirmeler yapacağız.

 Tıkanıklık Nasıl Tespit Edilir;       Öncelikle bu soruna verilecek isim sıkıntının kendini gösterdiği, ortaya çıktığı yer baz alınarak belirlenir. Tadilat aşamasına geçmeden sorunun ne olduğunu ve nerede olduğunu bilmekte fayda vardır. Özellikle Kanalizasyon tesisatında sorunun nedeni, sorunun görüldüğü ve ya ortaya çıktığı noktada olmayabilir.. Örneğin, Lavabo kısmında taşma olduysa, ev sahibi bu sorunu direk lavabo tıkanıklığı olarak tanımlar, ancak sıkıntı lavaboda değil de binanın zeminindeki ana boruda olabilir. Yada bina önündeki logarda şişme varsa Bodrum katın tuvaletinden taşma şeklinde belirti vereceği için bu sorun da yine ev sahibi tarafından tuvalet taşması olarak tanımlanabilir. Tıkanıklığı açmak için Kameralı yada Robotla Tıkanıklık açan firma ile iletişim kurduğunda lavabo tıkanıklığı diye bahsetmiş olsa da aslında logar tıkanıklığı olabilir.  Daha fazla bilgi almak için Ustalar Kanalizasyon isimli web sitemizde yapmış olduğumuz çalışmalara ait çok sayıda resim ve videolara bakabilirsiniz.  

Tıkalı Logar Nasıl Açlır

Bina önündeki logarlar kontrol edilir. tıkanıklığın hangi tarafta olduğuna bakılır. tıkanıklığın olduğu istikamete logar açan makinenin ucu boru içerisine gönderilir. 

Tıkanan Kanalizasyon Nasıl Açılır. 

Logar Kapakarı açılarak Boru içerisine kanalizasyon açan makineleri uçu gönderilir

Kırmadan dökmeden Etrafı Kirletmeden Tıkalı Gideri Açılır Mı

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır ?

Tıkanan tuvaletlerin neden tıkandığını anlayabilmek için kameralı görüntüleme cihazları kullanırız, bu cihazlar sayesinde tıkanan tuvalet giderleri görüntülenir ve tıkanan nesnelerin boyutuna göre, robot cihazımız tıkalı olan alana müdahale etmektedir. Kırma ve dökme olmadan son derece gelişmiş teknoloji harikası cihazlarımız ile tuvalet tıkanıklık sorunlarını kısa sürede açıyoruz.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır ?

Lavabo tıkanıklıkları, lavabolara atılan yağlı yemek artıkları, çay çöpleri gibi atıklardan tıkanır, son teknoloji robot cihazlar ile tıkalı olan lavaboları kolaylıkla açıyoruz, kameralı görüntüleme cihazlarımız ile de lavabo giderleriniz görüntülenerek olası farklı ne sorunlar var tespit edilir, tespit edilen tüm sorunları sizlere raporluyoruz.

Pimaş Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Pimaş borularının tıkanıklığı için kayıt özellikli kameralı cihazlarımız ile pimaş borularının içini görüntüleriz, görüntüleme sonrasında pimaş hattınızı tıkayan maddeler tek tek görünerek hangi aparatla pimaş açma işlemi yapılacak kararı verilir, akabinde robot tıkanıklık açma cihazlarımız ile kısa sürede pimaşları açarız.

Kolezt Tıkanıklığı Nasıl Açılır.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açlır, logar gideri Nasıl Açlır. Lağım Gideri Nasıl Açlır, kırmadan gider nasıl açlır.  Adalar Klozet Tıkanıklığı Açma,  Arnavutköy  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Ataşehir Klozet Tıkanıklığı Açma,  Avcılar Klozet Tıkanıklığı Açma,  Bağcılar Klozet Tıkanıklığı Açma,  Bahçelievler Klozet Tıkanıklığı Açma,  Bakırköy Klozet Tıkanıklığı Açma,  Başakşehir Klozet Tıkanıklığı Açma,  Bayrampaşa Klozet Tıkanıklığı Açma,  Beşiktaş Klozet Tıkanıklığı Açma,  Beylikdüzü Klozet Tıkanıklığı Açma,  Beyoğlu Klozet Tıkanıklığı Açma,  Beykoz Klozet Tıkanıklığı Açma,  Çatalca Klozet Tıkanıklığı Açma,  Çekmeköy Klozet Tıkanıklığı Açma,  Esenler  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Esenyurt Klozet Tıkanıklığı Açma,  Eyüp Klozet Tıkanıklığı Açma,  Fatih  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Gaziosmanpaşa  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Güngören  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Kadıköy  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Kağıthane  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Kartal  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Küçükçekmece  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Maltepe  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Pendik  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Sancaktepe Klozet Tıkanıklığı Açma,  Sarıyer Klozet Tıkanıklığı Açma,  Sultanbeyli  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Sultangazi Klozet Tıkanıklığı Açma,  Şile Klozet Tıkanıklığı Açma,  Şişli  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Tuzla Klozet Tıkanıklığı Açma,  Üsküdar Klozet Tıkanıklığı Açma,  Ümraniye  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Zeytinburnu Klozet Tıkanıklığı Açma,

 

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim