KANAL GÖRÜNTÜLEME / KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME

     Gelişen teknolojiye pareler Tıkanıklık Açma Hizmetlerinde de yeni alet makine ve cihazlar ın kullanımı artmıştır. Tıkanmış Tuvalet Giderini Açmak için geleneksel yöntemler yerine tıkalı gideri modern cihaz ve makineler ile açmayı yaygınlaştırmıştır. Ancak tuvalet tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, lağım gideri tıkanıklığı ve  pimaş tıkanıklığı gibi bir çok ismi olan bu arızayla bir çok insan hayatında birkaç kez ancak karşılaşır.  Bunun için de halı hazırda kanalizasyon arızalarının giderilmesi için kullanılan teknolojiden habersiz olabilir.

Kanalizasyon Kamerasıyla Kanal Görüntüleme

     Teknolojik gelişmelere pareler Tıkanıklık Açma Hizmetlerinde de yeni alet makine ve cihazların kullanımı artmış ve çeşitlik kazanmıştır.  Tuvalet Gideri Tıkandığında tıkalı borunun açılmasını sağlamak için kullanılan demir, plastik boru yerine gider açan robotlar kullanılmaya başlanmıştır. Yine tıkanıklığın açılması için kazı yapmak yerine boru içerisine gönderilen kanal açma makineleri yapılmıştır. Ancak bazen gider açan makine tuvalet borusu içerisindeki tıkanıklığı açamaz, bu durumda kanalizasyon tesisatında bir arıza olduğu düşünülür. Bu arızanın tespiti de yine geleneksel yöntemlerde kanalizasyon arızasının tespitine kadar beton yada fayansın kırılması şeklindedir. İşte bu noktada Kanalizasyon Kameraları devreye girmekte, beton yâda fayans kırmadan kanalizasyon giderindeki arızanın yerini tam olarak tespit etmektedir. Böylelikle kırmadan dökmeden kanalizasyon arıza tespiti yapılacak, sadece tıkanıklığı açmak yada arızayı gidermek için lokal müdahale yapılacaktır.  

      Robotla Kanal açma işlemi ile kameralı kanalizasyon görüntüleme işlemi çoğu zaman birlikte kullanılır. Robotla tıkanıklık açılmadığı zaman kanalizasyon borusunun içerisini görüntüleyen kamera ile tıkanıklığa neden olan cisim yada arıza  görüntülenir ve ona göre müdahale edilir. Bu durumda kanalizasyon kamerası ile gider borularının içerisin görüntüleme bir zorunluluktur. Ancak tıkanıklık robot ile açılsa bile kanalizasyon borularının içerine kamara salmak gerekir. Çünkü muhtemel bir tıkanıklığı önlemek için tuvalet gideri borularının içerisi görüntülenmeli, çökme, kırılma ve diğer deformasyonlar tespit edilir. Arızanın durumuna göre tamir yoluna gidilir.

        Kanal görüntüleme fiyatları, gidere kamera salma fiyatları, pimaş içi görüntümle fiyatları, kanalizasyon gider boru içi görüntüleme fiyatları, kamarayla tıkanıklık açma fiyatları, pimaş içerisine kamerayla bakma fiyatları, kamerayla gider açma ve kamara kullanılarak kanalizasyon arızası tespit etme fiyatları için telefonla arayabilirisiniz.

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim