Kameralı Tıkanıklık Açma / Lavabo –Klozet- Tuvalet Gideri Açma

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile kanalizasyon ve altyapı sistemlerinde de kullanılan alet makine ve cihazlarda da aynı şekilde gelişme olmuştur. Kullanılan bu makineler atık su tesisatının inşaatından başlar,  sonraki zamanlarda ortaya çıkan tıkanıklıklara kadar devam eder.  Atık su boru döşemesi esnasında gider borusuna ne kadar eğim verilir sorusunun tespiti, yani kot alma işlerini yapan bilgisayarlı kot alma cihazları gibi.  Ancak burada ası üzerinde durulması gereken tıkanıklık açma makinesidir. Çünkü en sıkıntılı zamanda giderin tıkanması, pisliğin geri tepmesi, tıkalı giderlerin ilk olarak ortaya çıkan rahatsız edici sorunlarındandır. Tuvalet gideri tıkandığında aklınıza fayansların kırılması,  laminet parkelerin sökülmesi yada zeminin kırılması gelebilir ancak lavabo gideri açma makinesiyle artık kırma veya kırım yapmadan tıkalı lavabo gideri, tıkalı mutfak gideri ve tıkalı tuvalet gideri veya klozet tıkanıklığı açılmaktadır. Ayrıca bina önünde bulunan logar tıkanıklığını açan kanal açma makineleriyle bina önünde kazı yapmadan pimaşları sökmedin tıkantı pimaşlar, tıkalı borular açılmaktadır.

Lavabo tıkandı su gitmiyor, tuvalet taştı acil çözüm, klozet tıkandı yardım gibi konularda ilk olarak başvuracağınız firma Ustalar Kanal Açma veya Ustalar Kanalizasyon isimli firmadır. Tecrübeli ustalarımız ile tıkalı klozeti veya lavabo giderlerini açıyoruz. Tıkanıklığı kanal görüntümle cihazı ile tespit ediyoruz.  Kanal görüntüleme, Kameralı kanal açma makinesi ve  kameralı gider açma makinesi gibi kanal arıza tespiti yapmakta ve yapılan tespit sonucunda cihazlarla yapılan işlemlerle kırma dökme kazı kırma yapmadan tıkanıklık tespit edilmekte ve açılmaktadır. Tuvalet açmak, lavabo tıkanıklığı açmak, mutfak gideri tıkanıklığı açmak, Pimaş tıkanıklığı açmak ya da boru açmak için kullanılan Tıkalı Gider Açma Makineleriyle  kırma dökme yapmadan tıkanıklık açma işlemlerini yapıyoruz.

Gider Açmak; Gider tıkandığında ev içinde banyo, mutfak, tuvalet ve mutfak kullanılmaz hale gelir. Bunun en kısa sürede tıkalı gideri açmak gerekir. Gideri tıkalı olduğu için evde çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi çalışmaz, Banyo ve temizlik yapılamaz.  Bu yüzden kısa sürede tıkanıklığı açacak İşinde uzman bir firma ile iletişime geçilmesi lazım.  Kameralı Gider Açma firması olarak İstanbul Avrupa Yakası, Anadolu Yakası, Kocaeli, Ankara ve İzmir’de tıkalı gider açma işlemi yapıyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı AçmaTuvalet tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz  İstanbul, Kocaeli, Ankara, Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ve İzmir’de  tuvalet açan Firmalar olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Kırmadan Giden Açan Firma;  En uygun tuvalet tıkanıklığı açma fiyatı ile Lavabo Tıkanması, Mutfak Gideri tıkanması, klozet tıkanması, lavabo gideri tıkanmasını kırmadan açıyoruz. Balkon süzgeci, verandadaki süzgeç, çatıdaki süzgeç, banyodaki süzgeç yada banyo küvetindeki gideri kanal açma makinesi ile açıyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları; Tuvalet Tıkandığında, tıkalı gideri açtırmak için bir arayış içerisine gireriz. Bu kapsamda; Tıkalı gideri kim açar, gider açıcılar, gider açan firmalar, tesisat tıkanıklığı açan firmalar, tıkanmış tuvaleti açmak, tıkanmış klozeti açmak, tıkanan giderlerin açılması, lavabo tıkanırsa, tıkanan lavabonun açılması için neresi aranır, tıkanan lavabo giderini belediye açar mı, tıkanan gideri açtırmak, tıkanan gideri açan firma telefonu, armut tıkanıklık açma, kadınlar kulübü tuvaletim tıkandı gibi aramalar yapılır. Böyle bir durumda gönül rahatlığı ile firmamız tercih edebilirisiniz.

Klozet Tıkanıklığı Açma; Klozet tıkanıklığı klozetin taşması ile anlaşılır. Klozetteki tıkanıklığı kırmadan tıkanıklık açma makinesi ile açıyoruz.  Klozetteki tıkanıklığın sebebi apartman atık su gideri borusunun tıkanmasından da kaynaklanabilir. Tıkanmanın klozette mi yoksa apartmanın pis su giderinde mi olduğunun tespiti şu şekilde anlaşılabilir. Tıkanıklık eğer zemin ve bodrum katta bulunuyorsa tıkanıklık ana kanalizasyon hattındadır. Eğer tıkanıklık üst katların klozet ve tuvaletinde taşma şeklinde ise tıkanıklık dairenin yani evin pimaşındadır.

Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma; banyo giderine atılan saç, kıl yada ambalaj atıkları sabun kalıntısı yada sabun köpüğü ile birleştiği zaman birbirine yapışır ve tıkanıklığa neden olur. Banyo küvetinin giderindeki tıkanıklıkların sebebi genelde böyledir. Bazen plastik traş bıçakları, yada şampuan plastik parçaları da banyo küvetinin tıkanmasına neden olmaktadır. Bu atıklar saç ve kıllarla birleştiği zaman bir birine yapışır.

 Tıkanıklık Açma;de tıkanıklık açma hizmeti veren tesisatçı olarak tüm gider problemlerini gideriyoruz. Tecrübeli kanal açma ustalarımız ve geniş servis ağımızla ve ilçelerinde tıkanıklık sorunlarını gideriyoruz. Hizmetlerimiz:

  • Robotla Tıkanıklık Açma
  • Kameralı Kanal Açma
  • Tıkalı Kanal Açma
  • Lavabo Tıkanıklığı Açma
  • Klozet Tıkanıklığı Açma
  • Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma
  • Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

 Tıkanıklık Sorunu Nasıl Giderilir? ; Tıkalı Giderleri Kırmadan Açan Firma olarak, Tıkalı Giderleri Kameralı Robotlarla Açan Firma olarak Gider Açma İşlemini Kırmadan, Sökmeden ve Etrafı Kirletmeden yapıyoruz. Gider borusu açma ve tahliye borusu tıkanıklığı açma hizmetlerini son sistem tıkanıklık aça makineleriyle sunuyoruz

Lavabo Tıkanması; Gider borularınızdaki tıkanıklık ilk olarak Lavoba taşması ya da mutfak gideri taşması şeklinde ortaya çıkar. Lavabo taştığında ya da mutfak gideri taştığında firmamızı arayabilirsiniz.

Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Nasıl Açılır?; Mutfak Gideri Tıkanması sorununu hemen hemen bütün ev hanımları yaşamıştır. Ancak mutfak gideri tıkanıklığından eviyenin altındaki gırtlak borunun olduğu kısım anlaşılmamalıdır. Çünkü buradaki boru biraz hareket ettirilence tıkanıklık açılı, hatta buna mutfak lavabosu tıkanıklığı da denir. Mutfak Gideri gırtlak borunun pimaş boruya girdiği kısımdan başlar daire atı su borusuna bağlandığı noktaya kadar devam eder.  Bu kısımda oluşan tıkanıklığa mutfak gideri tıkanıklığı denir. Bu kısmın açılması gider açma makinesiyle olur.

Lavabo Tıkanınca neresi aranır, Tıkalı Lavabo Giderini kim açar? Tuvalet Tıkanıklığı ve Lavabo Tıkanması ve Mutfak gideri tıkanıklığı çok sık yaşanan olaylar değildir. Gider tıkandığında nerenin aranacağı, kimin aranacağı sorusu aklınıza gelebilir. Cevap ise çok nettir. Ustalar kanal açma olara tecrübeli ustalarımız son sistem tıkalı kanal açma makinelerimiz gider tıkanıklıklarını kırmadan açıyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açan Açıcılar

  • Lavabo tıkanması veya mutfak gideri tıkanması Sorunu nasıl giderilir.
  • Lavabo tıkandığında Ve mutfak gideri tıkandığında ne yapılır
  • Lavabo bu tıkanıklığını ve mutfak gideri tıkanıklığını kim açar

Bu şekilde sorun yaşadığınızda,  bu şekilde bir probleminiz olduğunda ustalar kanal açma isimli firmamızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Ustalar Kanal Açma olarak tecrübeli ustaları ile ve son sistem cihazları ile kanal açma makinesi ve tıkanıklık açma makineleri ile kırmadan dökmeden etrafı kirletmeden tıkanıklık açma işlemi yapıyoruz. Yılların deneyimli ustalarıyla hizmet veren firmamızı tercih edilmesinin sebebi tıkanıklık açma hizmetlerinde tıkanıklığı tespit etme ve uygun maliyetli gider açma işlemi yapmamızdır.  ve genelinde geniş servis ağı ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Lavabo tıkanıklığı açma; Lavabo tıkanıklığı günlük hayatta en çok karşılaştığımız tesisat problemlerinden biridir Kocaeli’nde tıkanık açma hizmeti veren firma olarak çok sayıda tıkalı lavabo gideri açma işlemi yapıyoruz. Peki Gider tıkandığında Siz Ne yapmalısınız. Öncelikle bu durumu, gerekir öncelikle bu sorunun kazı yapmadan kırma ve çökme yapmadan Lavoba açma makineleri ile açılacağını bilmenizde fayda vardır eskiden bu tarz tıkanıklık olduğu zaman kanalizasyon ustası yani açmak için kırma ve çökme yapar bulamayınca başka yerlerde sökerek tıkanıklığı tespit etmeye çalışırdım ancak günümüzde teknolojinin gelişmesi kanal açma makinelerinin ortaya çıkmasıyla lavabo gideri veya diğer giderler kırmadan dökmeden kazı yapmadan etrafı kirletmeden Açılabilmek tedir. Tecrübeleri ustalarımız tıkanıklığı en kısa sürede açarak sizleri lavabo tıkanıklığı probleminden kurtarmaktadır

Lavabo Tıkanması Neden Olur?;  Lavoba tıkanması neden olur lavabo tıkanıklığına genellikle saç kıl sabun kalıntıları yağlar yemek attıkları ya da katı atıklar ya da çöpe gidecek ambalaj atıkları gibi ya da şampuan kapakları ya da traş makinesi plastikleri sebebiyet verebilir. Lavabo giderini atılan bu malzemeler birbirlerine yapışarak ya da birbirlerine tutunarak tıkanıklığı sebebiyet verebilir. Özellikle inşaat aşamasında Pimaş borular içersinde Çakıl kum derz attıkları ya da inşaat atıkları kaldıysa sonradan atılan ve birbirlerine yapışan bu malzemeler lavabo borusunda ve Pimaşların da tıkanıklığı sebep olur. Pimaş yıkama ya da gider yıkama şeklinde vermiş olduğumuz hizmet ile ilerleyen zamanlarda benzer sebeplerden dolayı tıkanıklık işlemi yaşanmayacaktır. Gider açma makinesi ve makinenin ucundaki yaylar ve aparatlar ile Pimaş boru içersindeki kalıntılar tazikli ve sıcak su ile tamamen temizlenir. Gider borularında ki yapım hataları eğitim verilmeden döşenen borular ya da sonradan giderde meydana gelen çökmeleri nedeniyle lavabo tıkanıklığı meydan gelmektedir. Bu durumunda giderin yeniden yapılmasında fayda vardır.

Tuvalet tıkanıklığı açma ’da tuvalet tıkanıklığı açan ve tuvalet açma hizmeti veren firma olarak siz müşterilerimize en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz tuvalet tıkanıklığı açma, klozet açma, wc açma veya atıksu gideri pis su gideri tıkanıklığı olarak farklı şekillerde ifade edilen sorunları en kısa sürede gideriyoruz,  tuvalet tıkanıklığının çeşidi türü ya da tuvalet tıkanıklığına sebebiyet veren ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını açıyoruz.

Tuvalet Tıkanırsa;  tuvalet taşması ya da tuvaletteki suyun yavaş ilerlemesi tuvalet giderinde tuvalet tesisatında tıkanıklığın kırılmanın ya da çökmenin olduğunun işaretidir, eğer üst katlarda oturuyorsanız bu tıkanıklığın sebebi daire içerisi Pimaş borulardan kaynaklanabilir ve bu durumda tıkanıklığı açmak diğerlerine nazaran biraz daha kolaydır ancak zemin katlarda Lavoba taşması mutfak gideri taşması gider taşması şeklinde ortaya çıkan tıkanıklık çeşitleri tıkanıklığın sadece giriş kattaki ya da zemin kattaki dairede olduğu anlamına gelmez bina apartman ya da evin ana giderinde tıkanıklığın olduğu ya da çökme ya da kırılmanın olduğu anlamına gelebilir bu durumda kanal açma ustası ve tecrübeli ustalarımız vasıtasıyla sorunları çözüm bulabiliriz.

Tuvaletin Tıkanmasının Sebepleri?; Tuvalet tıkanmasının sebebi, yani  tuvalet tıkanıklığının neden sebepleri en başında tuvalet kağıdının aşırı kullanılması, suyun az kullanılmaması gelir, Diğer taraftan  tuvalet içerisine atılan atıklar yani ambalaj atıkları, plastik atıklar; şampuan veya traş makinesinin plastik kısımları  tuvaletin tıkanmasına neden olur. Elimize geçen bazı atıkları tuvalet ya da klozete atmamız tuvalet tıkanmasının başlangıç sebebidir. Bu şekilde giderlere atılan bu malzemeler sabun köpüğü atığı ya da kıl tüy gibi birbirlerine yapışan malzemelerle birleştiği zaman tuvalet tıkanıklığı meydana gelir tuvalet içerisinde düşürülen anahtarlar, cep telefonları, kalem ya da herhangi bir eşya ile  kullandığımız küçük eşyalar tuvalet borularında bazen bir yere takılır yine yukarda söylediğimiz gibi sabun attığı kıl veya başka bir yapışma özelliği olan atıklarla bir araya gelince tıkanıklığa neden olur. tıkanıklıklara sebebiyet veren öyle örneklerle karşılaşıyoruz ki bunları burada ifade etmek doğru değildir, ama kola şişesi, şampuan kutusu gibi atıklarda buna dahildir.

Evde tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri nelerdir?  tuvalet giderin açmak için yapmamız gereken en basit şey öncelikle tuvalet gideri ne tuvalet deliğine yer tuvaletine ya da klozete bol su dökmektir ve sonrasında ise varsa kanal açma pompası ya da kanal açma sustası ile delik içerisindeki suyu hareket ettirmektir ancak hortum ya da kablo ya da daha uzun malzemeleri kullanmayınz,  çünkü bunlar boru içerisinde kırılmakta ve kırılmakta ya da gider borusuna zarar vermektedir, firmamızı arayan bazı müşteriler tuvalet tıkanıklığı açarken hortum içerde kaldı ya da kablo içerde kaldı şeklinde talepleri olmaktadır bunun çıkarılması zordur ancak şu ana kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda tuvalet borusu içerisindeki hortum ya da kabloyu ya da başka aparatı bırakmadık ve  çıkardık

Mutfak tıkanıklığı açma; ’da ve Kocaeli’nde mutfak tıkanıklığı açma hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmaktayız mutfak gideri tıkanıklığı mutfağın bulunduğu kata göre önem arz etmektedir. Eğer mutfak giderinden kötü kokular geliyorsa ve kullandığınız sular da oradan yavaş yavaş akıyorsa ya da su ilerlemiyorsa bu durum mutfak giderinde tıkanıklığın olduğuna işarettir,  tıkanan mutfak giderini açmak için öncelikle eviyenin altında bulunan gırtlak boruyu biraz hareket ettirmeniz ve bol su dökmeniz gerekmektedir eğer bununla tıkanıklık açılmıyorsa robot makinelerle gider açan tesisatçılara ulaşmanızda ve firmamız arayarak servis talebinde bulunmanızda fayda vardır.  Çünkü mutfak Pimaşındaki  tıkanıklık robot makinelerle açılır eğer hortum Susta Yada başka bir aparatla açmaya çalışırsanız mutfak pimaşı ince olduğu için kırılma ihtimali vardır ya da kumaş içerisinde hortumun kalma durumu vardır,  bu durumda da maliyet daha da artmaktadır. Eğer kanal açma makinesi ile boru içerisinde kalan hortum çıkarılamazsa mutfak Lavabosunun altında kırma çalışması zorunlu hale gelmektedir. Zaten mutfak lavabosu tıkanıklığını açmak her zaman çoğu insanın yapılabileceği bir iş değildir,  çünkü bazı tıkanıklıklar oldukça zorlayıcı ve inatçıdır bunun sebebi de mutfak giderinde ki farklılıktır mutfak giderleri diğer giderlerden farkı mutfakta kullanılan yağlardır bu yağlar gider içersinde daraltır hatta bizim kanal açma makinelerimiz bile bu ya içerisinde zor ilerler buna tecrübeli ustalarımızın bulmuş olduğu çözümler yağı parçalayıcı ve aynı zamanda makine çalışırken yağı parçalayıcı sıcak su dökerek mutfak lavabosu tıkanıklığı hem açılmakta hem de mutfak Pimaşları yıkanmaktadır bu şekilde yapılan işlem sonrasında tekrardan mutfak gideri tıkanıklığı sorunu ortaya çıkmayacaktır

 

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim