İLETİŞİM FORMU

İleti Yönetim Sistemi Metni'ni Kabul Ediyorum

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 0 552 858 60 41

 

 0 553 843 58 41

 

e-posta:kameralikanalacma@gmail.com

     Ustalar Kanal Açma - Tesisat Tıkanıklık Açma - Kanalizasyon Hizmetleri

İLETİŞİM VE TELEFON NUMARALARI

 Çağrı Merkezi

1 Nolu Hat:  0 552 858 60 41

2 Nolu Hat:  0 553 843 58 41

3 Nolu Hat:  0 553 892 35 84

 E-Mail:   kameralikanalacma@gmail.com

Servislerimiz 30 dk - 60 dk içerisinde adresinize ulaşmaktadır.

     Vizyonumuz: Nesilden nesile aktarılan bu tecrübe ile çok sayıda çalışmalar yaptık. Kanal Arıza ve tıkanıklık Açma hizmetlerinde en vatadaşlarımıza en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.  Kanalizasyon Bir Defa Yapılır Sloganıyla Çıktığımız bu yolda sayısız çalışmalar yaptık.  Alt Yapıdaki Tecrübelerimizi Teknolojik Alet ve Makineler ile kombine ederek Kanalizasyon Arıza ve Tıkanıklık Açma Hizmetlerindeki kaliteyi sürekli artırdık. Bodrum ve Zemin Katların En büyük sorunu olan Kot Farkına kapalı yatay tünel yöntemi ile çalışma yaparak çözüm bulduk. Geçmişte yapmış olduğumuz çalışmalar, Kanalizasyon Sorunlarının Çözülmesinde bir çok kişiye bir ışık olarak yol gösterdi.

Kanalizasyon Arıza ve Tıkanıklık Açma, Tıkalı Kanal, Pimaş ve Tuvalet Açma Çalışmaları yapıyoruz, Logar Temizleme ve Periyodik Logar Bakımlarını yapıyoruz Tuvalet Taşması, Tuvalet Geri Tepmesi ve Logar Taşmalarına Çözüm Buluyoruz. Lağım Kokusunu Önleme Çalışmaları Yapıyoruz. Lağım Faresi İle Mücadele Ediyoruz. Su Kaçaklarını Tespit Ediyoruz, Bodrum ve Zemin katların, Bahçe Katı ve Giriş Katların kanalizasyon Sorunlarına Çözüm Üretiyoruz.

       Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı, Klozet Tıkanıklığı, Mutfak Gideri Tıkanıklığı açma işlemleri, Kanal Görüntüleme, Kanalizasyon Arıza Tespit ve Çözümleri üzerine çalışmalar Yürütüyoruz. 

HİZMETLERİMİZ

Hizmet Bölgelerimiz.

Servisimiz 30 Dk-60 Dk içerisinde adresinize ulaşmaktadır, her bögede servisimiz vardır. 

Yotutube: Ustalar kanalizasyon isimli youtube kanalımızda yapmış olduğumuz çalışmalara ait çok sayıda videoya ulaşabilirsiniz. 

Facebook ve instagram hesaplarımızdan yayın yapmaktayız. Ayrıca yapılan işlere ait Resimlere buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiyenin Bir Çok İlinde Hizmet vermekteyiz.  Özellikle İstanbul ve Kocaelinin her ilçesinde her semtinde ekibmiz vardır. 

 • İstanbul Anadolu
 • İstanbul Avrupa
 • Kocaeli 
 • Ankara
 • Adana
 • İzmir 
 • Sakarya
 • Balıkesir
 • Bursa
 • Ordu
 • Mersin
 • Antalya
 • Eskişehir 
 • Kütahya
 • Tokat 
 • Sivas
 • Çorum 
 • Samsun

 

Mutfak Tıkanıklığı Açma - Mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor -  Mutfak gideri Açma Fiyatı

klozet tıkanıklığı açma

Lavabo tıkanıklığı Nasıl Açılır evde - Su dolu tıkalı lavabo Nasıl Açılır - Banyo lavabo tıkanıklığı Nasıl Açılır

mutfak kokusu

Apartman mutfak gideri tıkanması Lavabo tıkanıklığı Açma -Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma 

mutfak tıkanıklık açma

Kanalizayon Tıkanıklığı Açma - Logar Tıkanıklığı Açma- Wc Tıkanıklığı Açma - Belediye Değil

Logar tıkanıklığı Nasıl Açılır

Kanalizasyon Ustası - Rögar Ustası - Alt Yapı Ustası - Tesisat Ustası

logar ustası, rögar ustası, logar tamir bakımı

Kanalizasyon Borusu Döşeme - Koruge Boru Döşeme - Pimaş Boru Döşeme

kanalizasyon rögar ustası

Kanalizasyon Tamir Ustas - Lağımcı - Kanalizayoncu - Kanalcı - Kanal Açma Ustası

Kanalizasyon borusu döşeme

Apartman Kanalizayon Sorunu - Lağım Tıkanıklığı Sorunu - Kanalizasyon Sorunu

Kanalizasyon Tamir Ustası

Kanalizasyon Tıkandığında neresi neresi aranır, hangi numara aranır, Kim ilgilenir, nerey müracat edilir, başvrulur, belediye logar açarmı, belediye iç tesisat tıkanılığını açarmı, kanalizayon tıkanıklık açma ücreti ne kadar, tuvalet taştığınnda ne yapılır, lavabo açıcı ürünler en etkili hangisi gibi sorularınızla ilgili 0 552 858 60 41 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. 

0 552 858 60 41 

Anasayfa

 

 

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim