Cihazla Gİder Açma / Tıkanmış Gideri Cihazla Açma

        Gider açma işlemleri tıkanıklığın bulunduğu noktaya değişmekte ve şekillenmektedir. Halk arasında gider tıkanıklığı farklı isimlerle adlandırılır. Yine buna paraler olarak da arıza durumları;  Lavabo Gideri Tıkanıklığı, Tuvalet Gideri Tıkanıklığı, Mutfak Gideri Tıkanıklığı, Lağım Gideri Tıkanıklığı, Kanalizasyon Gideri Tıkanıklığı ve son olarak logar gideri tıkanıklığı şeklinde tanımlanır.  Kanalizasyon Tesisatı farklı bölümlerden oluştuğu için bu şekilde isimlendirilmesi de normaldir. Kanalizasyon tesisatı su daire içerisindeki su kullanım alanları olan tuvalet banyo ve mutfaktan başlar, kolon boruları, bina zeminde bulunan gider boruları ve devamında kanalizasyon boruları ile belediye kanalizasyon hattına bağlanır. Tıkanıklık ve arıza kanalizasyon tesisatının her hangi bir bölgesinde olabilir ancak yansıması tuvalet taşması ve ya klozet taşması şeklinde olacaktır. dairede oturan kişi ilk bakışta tıkanıklığın klozette ve  ya normal tuvalet taşında veya taşın altındaki es borusunda olduğunu zannedecek, tıkanıklığı açmak için bol su dökme yada evde bulunan her hangi bir aparatı klozetin ve tuvaletin deliğine sokarak açamaya çalışacaktır. Tıkanıklık açılmayınca profesyonel bir yardım almak için robotla tıkanıklık açan bir servis talep edecektir. Kameralı robotla lavabo gideri açan servis geldiğinde robotla cihazla yada makine ile tıkanıklığı açmaya çalışacak, tıkanıklık geçici bir nedenden kaynaklanıyorsa tıkanıklık açılacaktır. Ancak tıkanıklığa neden olan unsur, tuvalet borusunun çökmesi, kırılması yada deforme olmasından kaynaklanıyorsa açılmayacak açılsa bile kısa bir sür sonra  tekrardan tıkanacaktır. Bunun için yapmanız gereken kameralı robotla kanal açan kanalizasyon ustasına ihtiyaç vardır. Yani hem modern cihazlarla tıkanık açacak hemde kanalizasyon tesisatında bulunan arıza tespit edecek, tespit edilen arızanın onarılması için çalışma yapacak bir usta olması gerekir. Bu noktada ustalar kanalizasyon olarak İstanbul ve çevresinde uzun yıllardan beri hizmet veren sayısız kanalizasyon arızasını tespit eden ustalar olarak müşteriye en uygun yöntemlerle hizmet vermekteyiz. Kanalizasyon tamiratı konusunda yapmış olduğumuz çalışmalar ait fotograf ve videolara ait bir çok resim ve videoya Ustalar kanalizasyon isimli veb sitemizden ve ustalar kanalizasyon youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Kanalizasyon gideri pissu gideri yada lağım gideri  açma işlemleri modern alet ve cihazların kullanılmasından dolayı kırmadan etrafı kirletmeden yapılmaktadır. Kırma işlemi olmadığı için her hangi bir fayans kırılmıyor, yada parke kaldırılmıyor. Böylece ev sahipleri  ayın desenli fayans bulma yada aynı desenli laminat parke bulma zahmetine girmiyor.

Cihazla Tıkalı Gider Nasıl Açılır.

Tıkalı gider bulma işlemi için pimaşa gönderilen kamera giderin tıkalı olan bölgesini tespit eder. Bu sayede bulunan sorunlu bölgedeki tıkanıklık ise alanında deneyimli “tıkalı gider açma” ekipleri tarafından kısa sürede robotlu cihaz aracılığıyla tıkanıklığa sebep olan atıkların parçalanması suretiyle gider açma işlemi yapılır ve sorun ortadan kaldırılır.

Ustalar Kanalizasyon ekiplerimiz;

Lavabo Gideri Tıkanıklığı Açan, Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açan, Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açan, Lağım Gideri Tıkanıklığı açan, Kanalizasyon Gideri Tıkanıklığı açan  ve Logar Tıkanıklığı Açan ekiplerimiz; tıkalı kanalizasyon giderindeki arızayı tespit eder, makineyle, kemara ile, robotla ve cihazla tıkanmış tuvalet giderini açar, kırmadan etrafı kirletmeden, masraf çıkarmadan çalışmalarını tamamlar.

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim