Kot Kurtarmadığında, kot farkı sorunu olduğunda kanalizasyon bağlantısı kanalizasyon tüneli kazılarak bağlanır, bina veya evin tuvalet gideri borusunun kot seviyesi ile iski kanalizasyon hattının borusunun kot seviyesi tespit edilerek eğime uygun şekilde yerin altından tünel kazarak bağlanır.

     Meyilsiz döşenen ya da sonradan kot seviyesinin altında kalan ters dubleks zemin ve giriş kat dairelerini kanalizasyon geri basabilir bu tür yerlere akıma uygun şekilde kanalizasyon tüneli yaparak yeniden bağlantı yapıyoruz.

     İSKİ atıksu Deşarj yönetmeliği ne göre kot seviyesinin altında kalan bina daire veya evlerin kanalizasyon giderine bağlanması yani kanalizasyon hattı seviyesine çıkarılması mülk sahibinin sorumluluğundadır. Bina veya daire lağım gideri çıkış seviyesini kot seviyesine çıkarmak ancak lağım kuyusu ve içerisine montaj yapılacak Lağım motoru ile mümkündür. Lağım motoru yerine doğrudan kanalizasyona bağlantı yapmak tünelli kanalizasyon ile mümkündür. Tünelci ustalarımız ile Kot seviyesine uygun şekilde yeniden kanalizasyon bağlantısı yapıyoruz.

     Ondan fazla daire sayısı bulunan binalarda atıksu kanalizasyon tesisatına doğrudan değil de lağım motoru ile kot seviyesi yakalanarak atılmaktadır. Ancak binada 2 daire sayısı fazla olduğu zaman kullanım oranı arttığından lan motorunun da kullanım ömrü azalmakta ya da sık sık arıza yaşanmaktadır. Bu durumda da Lağım motoru kullanmaksızın doğrudan iski hattına bağlanmak için tünelli kanalizasyon çalışması yapıyoruz.

   Tünel Yaptırmak, Tünel Açtırmak, Tünel Kazdırmak, kanal açtırmak, kanalizasyon bağlantısı yaptırmak için ustalar kanalizasyon isimli firmamızı arayabilirsiniz. Tünelci ustası, tünel ustası, kanal açıcı, kanalizasyon ustası, logar ustası, lağım ustası, kuyu ustası, altyapı ustası ve  kanal açma ustalarının bulunduğu ustalar kanalizasyon isimli firmamızı arayarak her türlü kanal, tünel kanalizasyon ve logar işlemlerinizi yaptırabilir. Kanal ve kanalizasyon arızalarının tespit ettirebilirsiniz.

Örnek Tünel işleri için tıklayınız. Tünelci ustası

 

 

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim