BELEDİYE TUVALET AÇMA

Tuvalet tıkandığında bir anda su taşar, bir anda insanı eli ayağı bir birine dolaşır çünkü taşan suyun salona veya diğer odalar taşma durumu vardır. Bir taratan taşan suyun önüne havlu tarzı bez atarak suyu durdurmaya çalışırken diğer taraftan tıkanan giderin nasıl açılacağını öğrenmek için telefona sarılırsınız.

kameralı kanal açma

Belki bunlardan önce apartman yöneticisini, kapıcıyı yada güvenliği arayarak durumu bildirirsiniz ama onların yapacağı acilen lavabo açıcı yada tuvalet açıcıya ulaşarak servis talebinde bulunmaktır. Bir diğer aranacak yeri ise belediyedir.

belediye tuvalet açma

Belediyenin tuvalet tıkanıklığı açan birimidir. Büyük şehirlerde su ve kanalizasyon idarelerinin ismi iski, isu, gaski, izsu, koski, kaski, aski, saski, eski, baski, buski… gibi bilindik isimleri vardır, ve bunların tüm türkiye’de kullanmış oldukları numara “185” tir. 185 nolu hat tüm Türkiye’de özellikle büyük şehirlerde belediyelerin su ve kanalizasyon idarelerinin acil çağrı merkezidir. Bu numarayı arayınca buradan 93 ve 94 ‘ü tıkladığınızı kanal arıza birimine bağlanırsınız. Büyük şehir olmayan illerde ise belediyelerin acil çağrı merkezi olan numaraları kullanırlar. Bu numara bazı illerde 153’tür.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Belediye tuvalet açma numarası olan 185 nolu hatta çoğu zaman yoğundur, çünkü su arızaları, kanalizasyon bağlantıları, fatura itirazları gibi birçok başvuru bu numara üzerinden olur. ancak 185’i aradığınızda sekreter size kanalizasyon tıkanıklık bölümü ile ilgili birimin dahili numarasını bildirecektir.

Tuvalet Tıkanıklığını Belediye Açar mı?

Belediye ve sular idaresi tuvalet tıkanıklıklarını açmaz, çünkü tuvalet iç tesisata girmektedir. Belediye bina önünde bulunan logar ile yoldan geçen ana kanalizasyon hattını açmaktadır.  Büyük sitelerde ise sitenin en büyük logarı ile yoldan geçen gideri açmaktadır.

Tuvalet tıkanınca hangi numara aranır? Tuvalet tıkanıklığı açma numarası nedir. Neresi aranır. Hangi firma açar, hangi tesisatçı tuvalet tıkanıklığını açar, lavabo açma ustası yada lavabo açıcı usta numarasına nasıl ulaşabiliriz.

Tuvalet tıkandıtuvalet tıkandığındalavabo tıkandığında, kanalizasyon tıkandığındalavabo gideri tıkandığında 0 552 858 60 41 numaralı telefon aranır.

l

Ustalar Tesisat - Kameralı Tıkanıklık Açma 

Tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin birçok İl ve İlçesinde Tıkalı Lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Son sistem cihaz ve makineler ile Kamerayla Lavabo Tıkanıklığı Açma çalışmalarını kırmadan etrafı kirletmeden yapıyoruz. Lavabo tıkandığında yapmanız gereken 0 552 858 60 41 numaralı telefonu aramaktır. Kanalizasyon Tıkanıklığını kim açar, hangi numara aranmalı, tuvalet tıkanıklığı ile kim ilgilenir gibi konularda firma irtibat görevlimiz sizleri bilgilendirecektir. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı Lavabo taşması veya Lavabodan suyun gitmemesi şeklinde ortaya çıkar. Eğer zemin veya bodrum kat gibi alt katlarda oturuyorsanız acele etmenizde fayda vardır, çünkü tıkanıklık bina ana giderindeyse üst katların kullanmış olduğu kirli sular, yani lavabo, mutfak ve banyo suları, zemin katın giderlerinden geri taşar. Lavabo tıkanıklığı açan firma olarak öncelikli tavsiyemiz, apartmandaki yâda binadaki üst katlarda oturanlar, banyo, Lavabo ve mutfakta su kullanmamaları hususunda uyarmanız gerekmektedir. Tıkanıklık Açma Acil yapılması gereken işlerdendir, 0 552 858 60 41 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunduğunuzda en yakın tesisatçı ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, mutfak gideri tıkandı hangi numarayı aramalıyım? Hiç endişe etmeyiniz işinin ehli ustalarımız, tecrübeli ustalarımız hızlı ve zamanında adresinize ulaşacak ve gerekli işlemleri yapacaktır.

mutfak tıkanıklık açma

Mutfak Lavabo borusu mutfak lavabosunun altında olur, eviyeden gırtlak boru ile bağlanır. Eviye içerisinde su birikmesi olduğu zaman yada mutfak gider borusundan su geri geliyorsa gider tıkanmıştır. Bazen de sadece Bulaşık makinesi çalıştığında muftak giderinden su gelir, bunun sebebi ise gider borusunun içerisi yağlardan dolayı daralmıştır, tazyikli sudan dolayı geri teper. Ustalar Kanalizasyon olarak çalışmalarımızda gider açma makinesi, robot ve kamera kullanarak gider borularının temizliğini yapıyoruz. 

kanalizasyon tıkanıklık açma logar tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka tuvalet olsun alafranga tuvalet olsun zaman zaman tıkanır, tuvalet tıkanmasının nedeni eğim, kırık, çökme veya aşırı ıslak mendil kullanımından kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. Sadece bir tıkanıklık yüzünden hattın üzerini açıp boruları çıkarmaya ve kırmaya gerek yoktur. Kameralı robotlar ile tuvalet tıkanıklığını kırmadan açıyoruz. 

tıkanıklık açma kameralı

Tıkanıklık Açan tesisatçı firması olarak bir çok ilde ve ilçede hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız ile alt yapı tesisat işleri ve  tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktayız. Kurumsal / profesyonel hizmet veren tesisatçı Firması denilince akla Ustalar kanalizasyon gelir.

tıkalı gider açma

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, işi güzel yaparak müşteri memnun edildiğinde yeni müşteriler kendiliğinden gelecektir.Tesisatçı Firma alanında uzun yıllardan beri hep bu yönde hizmet verdik ve hedeflerimiz hep uzun vadeli oldu, teknolojik gelişmeleri takip ederek kameralı tesisat hizmeti,noktasal tıkanıklık tespiti ve Görüntülü Gider açma işlemlerini müşteriye en az masrafla sorunu çözdük.

kanalizasyon tıkanıklık açma

Logar Tıkanıklığı aslında kanalizasyon tıkanıklığının neticesidir. Kanalizasyon borularındaki tıkanıklık logarlarda taşmaya neden olur. Tıkalı Gider açma işlemi ve görüntülü arıza tespiti işlemi neticesinde lokal çalışma veya kanalizasyonu komple yenileme yapacak personel, usta ve imkana sahibiz. Altyapı Tıkalı gider açılımı, kanal açılması veya kanalizasyon borularının tamir edilmesi Kanalizasyon ustasının yani ustalar Kanalizasyon'nun işidir.

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma, Kanalizasyon Borusu Döşeme,  Altyapı Tadilat ve Tamirat için ise 0 553 843 58 41 numaralı telefonu arayınız.

Anasayfa

İletişim